Перший заступник мера Ужгорода Іван Волошин: про скандальний «презент» Балоги закарпатським ромам

Пам'ятник рому-двірникуНа своїй сторінці у Фейсбук перший заступник міського голови Ужгорода прокоментував встановлення скандального постаменту рому-прибиральнику в Мукачеві

Про своє ставлення до встановлення пам’ятника закарпатському рому-прибиральнику в м. Мукачеві, перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин написав на своїй сторінці у Фейсбук:

«Про своє відношення до цього презента від Балоги, роми Закарпаття і Мукачева вже повідомили всю країну. Але я б ще звернув увагу на слова творця. «Накурто». Подяка Балозі Андрію Вікторовичу, за такий чудовий подарунок, який має «символізувати вичищення нашого міста від людей, які мішають нам жити». Десь я це вже чув!»

Нагадаємо, 3 вересня, у Мукачеві відбулося відкриття пам’ятника рому, який підмітає вулиці. Встановлено його на перехресті вулиць І.Франка та М. Токаря у Мукачеві.

Скульптура викликала хвилю обурення у суспільстві. Люди, які вважають, що скульптура принижує гідність та дискримінує права будь-якої нормальної людини, організували тематичний флеш-моб.

Фраза, що лунає на церемонії відкриття пам’ятника, яку згадує у своєму пості Іван Волошин й справді, вже звучала на публічних заходах. Щоправда, тоді, у 2004-му, її висловив на зустрічі з виборцями у Луганську тодішній кандидат у Президенти Віктор Янукович. «Я верю, что сильных и здоровых людей намного больше, чем этих козлов, которые нам мешают жить!» — йшлося у його зверненні. Теперішній же повтор її на території Мукачева, яке донедавна було під повним впливом клану Балог, є доволі підозрілим збігом…

You Might Be Interested In