В Ужгороді по вказівці Погорелова з мешканців незаконно збирають кошти, вартість ремонту фасаду одного з будинків на площі Петефі зросла з 350 тисяч гривень до мільйону «через зміну кліматичних умов» та екологію, а ремонт ведуть з грубими порушеннями.

ВолошинПісля того, як жителі будинків 9, 11 та 13 по площі Ш. Петефі почали відстоювати  власні права, мер Ужгорода Віктор Погорелов злякався, і зібрав їх на розмову у власному кабінеті. Зустріч не передбачала присутності ані заступника, ані журналістів. Але після короткого обговорення, міський голова таки відчинив двері кабінету для всіх.

Перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин, спільно з мешканцями цих будинків та запрошеними журналістами, задали меру кілька незручних питань, на які так і не отримали відповіді. Віктор Погорелов намагався пояснити, чому під виглядом ремонту він з підрядниками займаються окозамилюванням, імітаціями, а також розкраданням грошей, виділених на ремонти.

Так, присутнім розповіли, що вартість ремонту фасаду одного з будинків на Петефі зросла за пів року з 350 тисяч до мільйону через зміну кліматичних умов та екологію, про що повідомив «спеціаліст» від мера, в.о. директора департаменту міського господарства О. А. Костенчук.

Не поступило адекватної відповіді і на питання, чому відновлення будинків проводиться із грубим порушенням — почали ремонт фасаду, але досі не ремонтували дах.

Також обурені жителі намагалися обговорити з мером питання, чому програма, яку їм запропонували, покладає на їх плечі (більшість з них — пенсіонери) фінансування ремонту фасаду та даху (а це близько 100 тис. грн. на 13 квартир), адже згідно попереднього рішення, саме власникам нежитлових приміщень — комерційної нерухомості перших поверхів — було запропоновано вкласти кошти, яку за законом мають внести мешканці.

Детальніше — у відео.

Джерело — ivan-voloshyn.org