Журналісти видання «Закарпаття Онлайн», на сторінках якого останнім часом постійно з’являється  «джинса», за рахунок довіри читачів продовжують обмовляти конкурентів. Цього разу в історію знову вплутали першого заступника мера Ужгорода.

закарпаття онлайн дибаСерія замовних матеріалів, яка не має, вочевидь, ані початку, ані кінця, на сьогоднішній день доповнилася черговим скандалом. Для кума Балоги і паралельно головного редактора сайту «Закарпаття онлайн» Олега Диби, боротьба проти першого заступника мера, стала ідеєю фікс і справою всього життя. За політикою видання, невигідні коментарі чистяться, а думки читачів – не мають жодного значення. Остання публікація проти Івана Волошина, коментар до якої був видалений, викликала хвилю обурення у користувачів мережі Фейсбук:

Чи я чогось не розумію, чи щось магічне коїтьсяЧі розбірки просто вже настільки низко людей опускають, що гидко стаєШа… Posted by Філомена Тиць on 2 сентября 2015 г.

Щоб догодити своєму господареві, Диба постійно звинувачує депутата Івана Волошина у різних вигідних їм темах. Задля чорного піару видання пішло на крайні міри. Під цензуру потрапив невигідний Балозі коментар, у якому перший заступник мера постає зовсім не у тому амплуа, в якому заангажований засіб масової інформації виставляє Івана Волошина.

Напередодні виборів реалізація політичних амбіцій політикана Балоги стала для редакції новинарного сайту важливішою, ніж повага читача. Подібна поведінка журналістів пробалогівського ЗМІ вже була зафіксована раніше. Як вже повідомляли, кілька засобів масової інформації, підконтрольних лідеру «Єдиного Центру» отримали серед читачів звання бульварної преси. Причиною цьому стало викривлення інформації на сторінках «М-Студіо» та Mukachevo.net. Сьогодні до цього списку додалося також «Закарпаття онлайн» та його колектив.

«Чи то правильно — видаляти коментарі ВАШИХ ЧИТАЧІВ, яким ви подаєте інформацію? Чи ви сприймаєте власного читача, як засіб для досягнення цілей? Чи може ви так запрацювались, що забули, що ЗМІ мають ДІЯТИ БЕЗПРИСТРАСНО! Чи то правду про вас кажуть, що ви стали заангажованими? Читаю ваше видання багато років. А тепер задумалась, чи варто вас слухати і далі», — задається питанням постійний читач видання.