Білборди із закликами проти центральної влади України на Закарпатті зникли. Цю подію прокоментував голова ОДА Геннадій Москаль.

москальБілборди від «Єдиного Центру» про те, що «Влада руйнує мир на Закарпатті» — зникли. Геннадій Москаль, губернатор Закарпатської ОДА, прокоментував цю подію виданню «Про ЗАХІД» сьогодні, після установчої наради.

«На вихідні проїхався областю і з подивом побачив, що влада вже не руйнує мир на Закарпатті. Білборди з цими надписами зникли, і я зітхнув із полегшенням, адже в області, якщо звертати увагу на всякі кишеньково-сімейні партії, нарешті запанував мир. Тепер з острахом чекаю, коли на світ Божий вилізуть притрушені нафталіном русини з Мукачева й почнуть вимагати для Закарпаття спеціальної самоврядної адміністративної одиниці».

Як ми вже повідомляли, нещодавно в Мукачеві під угорськими та русинськими прапорами пройшов мітинг русинів, які вимагали від влади надати Закарпаттю автономію. Згодом “віце-прем’єр республіки Підкарпатська Русь» Ладислав Лецович визнав, що фінансує організацію нардеп Віктор Балога.

Нагадаємо: близько місяцю тому в регіоні з’явилися білборди від «Єдиного Центру», на меті яких було дискредитувати центральну владу України на Закарпатті. Трохи пізніше закарпатці отримали листи із завуальованими закликами до сепаратизму, які надійшли на поштові скриньки закарпатців у різних куточках області.  Отже сьогодні маємо тільки гадати: «Єдиний Центр» змінює стратегію, готує черговий мітинг, або нові білборди на підході?