Працівники УДСНС України в Закарпатській області повідомили подробиці підпалів.

Сьогодні в Ужгороді оперативно-рятувальна служба майже одночасно отримала три повідомлення про пожежі в житлових кватирах. У п’ятиповерхових будинках на вулицях Заньковецької та Сечені горіли вхідні двері до помешкань.

загоряння тероризм від балоги загоряння тероризм від балогиПерший випадок зафіксували о 10:50 на вул. Заньковецької, 4. Про пожежу повідомив підліток, який відчув запах диму. На місце події негайно прибули два відділення вогнеборців 14-ї державної пожежно-рятувальної частини, які об 11:10 ліквідували загоряння.

Вже за 5 хвилин, об 11:15, до служби порятунку «101» надійшов сигнал про загоряння дверей до квартири по вул. Заньковецької, 6. На цей раз вогонь помітили жителі сусідніх помешкань. Вогнеборці, які перебували на тій же вулиці, перекинули свої сили на ліквідацію нової пожежі. Приборкати стихію бійцям ДСНС вдалося об 11:30.

Ще через 6 хвилин, об 11:36, до оперативно-рятувальної служби зателефонували ужгородці, які повідомили про пожежу в квартирі на вул. Сечені, 33. Вогнеборці спрацювали миттєво – два пожежних автомобілі прибули до місця загоряння, і вже об 11:45 пожежу було ліквідовано.

У всіх трьох випадках внаслідок пожежі пошкоджено вхідні двері, а також закопчено стіни під’їзду. Імовірно, до загоряння у квартирах призвело занесення стороннього джерела запалювання невідомою людиною, — пишуть у ДСНС України у Закарпатській області.

Як повідомляє видання ClipNews, причиною низки підпалів в обласному центрі Закарпаття стала війна Балог проти Ужгороду. Всі депутати міської ради потерпають від залякувань про спалення майна угрупуванням під політичним дахом, що відоме широкому загалу як партія «Єдиний Центр» — додає джерело. Метод підпалу власного майна городян останні 5 років — це метод помсти з боку бандитів  Мукачева, які отримали вплив в місті з призначенням на посаду мера Ужгорода Віктора Погорєлова. Зграя з Мукачева на гроші Віктора Балоги всадила цього бездара в крісло мера обласного центру — підкреслюють на сайті.

Свого часу «довіреною особою» від Мукачівської влади при Погорєлові був призначений Трикур, який фактично керував мерією. Депутати міської ради потрохи бунтували проти засилля мукачівської братії в стінах мерії. Ось з тих часів, задля придушення невдоволених, Віктор Балога дав відмашку на терор вогнем. За короткий час запалали автомобілі всіх антибарвівських депутатів.  З часом Трикура все ж таки видалили з міської ради рішенням більшості депутатів. З того моменту почалися масові підпали автомобілів та майна депутатів.

«Всім були відомі причини такої напасті на Ужгород, проте депутати міської ради є також люди. Зрозуміло, що вони боялися розголосу причин підпалів. Для громади такі випадки були приводом для пліток, проте не причиною для зайвого хвилювання. «Нехай пани чубляться» — робила висновки більшість городян. І ось, сьогодні балогівці перейшли Рубікон. Бандити з Єдиного Центру підпалили двері простих ужгородців» — підкреслює ClipNews.