Прокурора Закарпаття Володимира Янко відсторонять через контрабанду?

Сьогодні член ТСК Ігор Мосійчук звернувся до членів комісії з пропозицією відсторонення прокурора Закарпатської області В. Янко.

11693120_817456858349831_1560228744_nВін повідомив на своїй сторінці у фейсбук, що вважає за необхідне хоча б на час слідства по подіям в Мукачеві відсторонити прокурора області. Обґрунтування — Янко підозріло не довів до  кінця жодної справи по контрабанді на Закарпатті. Хоча, зазначив політик, не міг не знати про злочинну діяльність місцевих угруповань. Але навіть якщо В. Янко був не в курсі — йому також не місце в органах — повідомляє Мосійчук.

Нагадаємо, що наразі триває слідство з приводу озброєного конфлікту між бійцями Правого Сектору і людьми з оточення нардепа М. Ланьо у Мукачеві 11.07. Як повідомляє Уніан із посиланням на президента П. Порошенко, конфлікт у Мукачеві виник через перерозподіл контрабанди. За інформацією ж видання Ріоньюз, контролюють контрабанду саме Ланьо та Балога.

«Має бути жорстке і принципове розслідування щодо всіх, хто до цього причетний. Обшуки, затримання і пряма кримінальна відповідальність. Не допоможуть ні депутатські мандати, ні зв’язки у владі», – підкреслив Порошенко.

Новый точечный рисунок (3)

You Might Be Interested In