Губаль отримав «на горіхи» від Президента за «вічний фестиваль контрабанди» на Західних кордонах

Петро Порошенко наказав Губалю розібратися з цим негативним явищем

46(28)

Учора, 2 липня, у рамках робочої поїздки на Львівщину глава держави Петро Порошенко проводить кущову нараду із керівниками силових структур та правоохоронних органів прикордонних областей Західної України. У цій нараді від Закарпаття взяли участь і губернатор Закарпаття Василь Губаль, начальник УМВС Сергій Шаранич та в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС Роман Крутяк.

По завершенню зустрічі, у своєму Твітері Глава держави Петро Порошенко написав:

«Ставлю чітке завдання перед СБУ, митницею, міліцією — припинити цей вічний фестиваль контрабанди на західному кордоні».

Щойно з’явилася ця заява, голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко відстронив низку посадових осіб Західного регіонального управління та органів охорони кордону. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

За інформацією прес-служби, Назаренко ухвалив рішення «під час робочої поїздки до Західного регіону», де перевіряв стан протидії злочинній діяльності, зокрема нелегальній міграції та контрабанді цигарок на ділянці відповідальності Західного регіонального управління ДПСУ.

Назаренко визнав «стан протидії цим негативним явищам, як надслабкий».

У прес-службі не уточнили, яких саме посадовців відсторонено.

Нагадаємо, про проблеми із завезенням товарів для АТО через західний кордон заявляли волонтери. Зокрема, деякі зазначали, що вантажі можна провезти лише завдяки «особистим контактам».

You Might Be Interested In