15У суботу, 13 жовтня, в ужгородському спорткомплексі «Юність» відбувся Міжнародний турнір та відкритий чемпіонат Закарпатської області серед дітей, юнаків та дівчат з Кйокушінкай карате.

Організатором заходу виступив Ужгородський міський спортивний клуб «Чемпіон», керівник клубу та головний суддя змагань — Василь Гіді, віце-президент Всеукраїнської Федерації «Кіокушін-Карате» (Унія України), суддя національної категорії (2 Дан). Закарпатська обласна адміністрація також долучилась до проведення чемпіонату.

У змаганнях взяли участь такі міста: Ужгород — 3 команди, Мукачево, Львів, Рівне, Івано-Франківськ — 3 команди, Київ — 3 команди, Коломия, Корсунь, Рівне, Одеса, Тернопіль, Косів, Ірпінь і країн Білорусія та Грузія. Всього у турнірі брали участь 257 спортсменів.

У великій кількості вікових та вагових груп, навіть серед найменших учасників, перші, другі та треті місця вибороли юні спортсмени із Закарпаття. Цей факт, з одного боку, вказує на високий рівень спортивної підготовки закарпатської молоді, на її зацікавленість у здоровому способі життя. А з другого боку — свідчить про безсумнівний педагогічний талант наших тренерів.

Проте, як зазначив голова МСК «Чемпіон» Василь Гіді у коментарі нашому виданню, питання фінансування спорту, у даному випадку — клубів «Кйокушинкай-Карате», проблема відсутності постійної тренувальної бази, досі гостро стоїть перед ужгородськими ентузіастами, тренерами, спортсменами.

5Результати закарпатських спортсменів:

Хлопці 6-7 років, вагова категорія — до 25 кг

Гуцалюк Тарас (Ужгород) — 1 місце

Магаєв Ілля (Ужгород) — 2 місце

Кравчук Володимир (Ужгород) — 3 місце

Хлопці 6-7 років, вагова категорія — понад 25 кг

Голяна Кирил (Ужгород) — 1 місце

Ролля Ілля (Ужгород) — 2 місце

Гецанін Віктор (Ужгород) — 3 місце

Хлопці 8-9 років, вагова категорія — до 25 кг

Лисенко Олександр (Ужгород) — 2 місце

Яковчук Іван (Ужгород) — 3 місце

Хлопці 8-9 років, вагова категорія — 25-30 кг

Чепак Максим (Ужгород) — 1 місце

Ізай Тарас (Ужгород) — 2 місце

Хлопці 8-9 років, вагова категорія понад 30 кг

Мушка Богдан (Ужгород) — 3 місце

Хлопці 10-11 років, вагова категорія — до 30 кг

Дяків Сергій (Мукачево) — 3 місце

Хлопці 10-11 років, вагова категорія — 30-35 кг

Євтушенко (Мукачево) — 1 місце

Зоц Дмитро (Ужгород) — 2 місце

Хлопці 12-13 років, вагова категорія — 35-40 кг

Русин Юрій (Мукачево) — 1 місце

Кохан Юрій (Мукачево) — 2 місце

Хлопці 14-15 років, вагова категорія — 40-45 кг

Микульця Руслан (Ужгород) — 1 місце

Хлопці 14-15 років, вагова категорія — 45-50 кг

Тімірязєв Єгор (Ужгород) — 3 місце

Хлопці 14-15 років, вагова категорія — 50-55 кг

Стойка Михайло (Ужгород) — 2 місце

Хлопці 14-15 років, вагова категорія — 55-60 кг

Продан Максим (Мукачево) — 3 місце

Хлопці 14-15 років, вагова категорія — 60-65 кг

Матьковський Сергій (Мукачево) — 1 місце

Остріков Олексій (Ужгород) — 3 місце

Хлопці 16-17 років, вагова категорія — понад 65 кг

Пригара Владислав (Ужгород) — 2 місце

Мадуда В’ячеслав (Ужгород) — 3 місце

Хлопці 18-21 років, вагова категорія — до 80 кг

Пукман Орест (Ужгород) — 1 місце

Дівчата 6-7 років, вагова категорія — до 25 кг

Самрукова Даша (Ужгород) — 2 місце

Дівчата 6-7 років, вагова категорія — понад 25 кг

Пікуль Єва (Ужгород) — 1 місце

Дівчата 8-9 років, вагова категорія — до 30 кг

Орос Ліля (Ужгород) — 2 місце

Грицище Катерина (Ужгород) — 3 місце

Дівчата 6-7 років, вагова категорія — понад 30 кг

Маркович Оксана (Ужгород) — 1 місце

Дівчата 10-11 років, вагова категорія — 30-35 кг

Магаєва Соломія (Ужгород) — 2 місце

Дівчата 10-11 років, вагова категорія — понад 35 кг

Грамотнік Аліна (Ужгород) — 1 місце

Дівчата 14-15 років, вагова категорія — понад 55 кг

Шишко Маргарита (Ужгород) — 2 місце

2591013151719202122242627293134363738394042434445464749505355575960636569707173747578