p_49104_1_gallerybig_thumb_medium300_193Після серії наших публікацій, інтерв’ю та журналістських розслідувань відносно Наталії Панової, яка у 26 років очолила Закарпатську виконавчу службу і через короткий час ввела свою сім’ю у список 50-и найбагатших та найвпливовіших закарпатців, небайдужі громадяни почали надсилати на адресу нашої редакції нові фото- та відеосвідчення «матеріальних надбань», які чиновниця встигла «наколядувати» за 6 років кар’єри головного виконавця області.

Отже: в коментарях до публікації «Причина нападу начальника ДВС в Закарпатській області Н.Панової та її охоронця на журналіста В.Голуба – антикорупційне розслідування!», анонімний читач надіслав посилання на сайт auto.ria.ua (оголошення про продаж авто):

«http://auto.ria.ua/auto_mercedes-benz_s-class_8550633.html — ще S клас, див. продавця!!!»:

Komment
Скориставшись посиланням, ми відкрили для себе декілька цікавих фактів. Перший з них підтверджує, що сім’я Панових, незважаючи на статуси держслужбовців, володіє автопарком дорогих Мерседесів та інших іномарок, загальною вартістю більше, ніж 300 тисяч доларів.

Відвідаємо сайт auto.ria.ua за посиланням.

Перша об’ява, що розміщена на сайті користувачем, з досить рідкісним на Закарпатті, але дуже знайомим нам всім ім’ям «Ален» — продаж представницького авто марки Мерседес S 550 VIN: WDD2211711a113332, номерний знак AO 00 10 ВА 2007 року (відомо, що чиновниця полюбляє лише нові авто). Ціна — 89 000 $.

 

Alen2Alen3

Друга об’ява – продаж авто «Мерседес» 320 Е класу АО 0099 АІ 1998 року, ціна — 15 450 $. Контактна особа і там, і там — Ален (Панов), телефон — 095 533-86-55. Чоловік пані Панової!

ALen6Alen4
Невдовзі ми отримали на електронну адресу нашої редакції коротке відео припаркованого перед входом в будівлю ДВС у Закарпатській області, на площі Петефі, 14, авто ML 350 BlueTEС wdc 1660241A018497, чорного кольору, номер АО 0021 МІ(придбане 14 грудня 2011 року. Ціна — 100 000 доларів США. Зареестроване на чоловіка чиновниці, Панова Алена Володимировича ).

Це саме той автомобіль, на якому Наталія Панова, за її словами, впевнено сказаними на брифінгу, «не їздить» на роботу!

Під час брифінгу, на запитання нашого журналіста, звідки у пані Панової ціла колекція Мерседесів, вона відповідати відмовилась, зазначивши, що в неї «заможна сім’я».

Проте всі персонажі даної публікації з родини Панових відомі лише, як держслужбовці, ніколи не займались офіційно підприємництвом, та не позиціонували себе у багаточисельних «релізах» ЗМІ, як бізнесмени.

А тепер – ще більш цікава інформація про автопарк чиновниці, яка живе на зарплату 4 000 грн. Порівнявши дані, які були отримані під час журналістського розслідування, та матеріали, які були надані свідомими громадянами, ми з’ясували наступне:

Номерний знак АО 0021 МІ, встановлений на авто «Мерседес» МL 2012 модельного року – його можна бачити на відео, знятому деякий час назад біля адмінбудівлі ДВС на площі Ш.Петефі, тобто, біля офісу Наталії Панової:

Alen5

чомусь виявився причепленим до мерседесу Е класу 1998 року, який ми бачили у дворі будинку Панової 31 липня 2012 року:

pp5

Також, згідно інформації, отриманої нами з власних джерел, автомобіль «Skoda Oktavia», 2009 р.в., номер АО 0092 ВВ , кузов №TMBDX61Z1A2025170, сірого кольору, бензин, конфіскований від фізичної особи, Земана Мірослава, Ід.Н./ЄДРПОУ з ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ, на даний час знаходиться у базі данних розшуку Інтерполу. Або знаходився, до того моменту, як пані Панова «порішала це питання» в незаконний спосіб.

Нагадаємо: «Skoda Oktavia» номер АО 0092 ВВ, фігурувала у нашому попередньому матеріалі «Причина нападу начальника ДВС в Закарпатській області Н.Панової та її охоронця на журналіста В.Голуба – антикорупційне розслідування!». Саме вона потрапила у об’єктив фотокамери нашого кореспондента у дворі будинку та біля офісу Панової, коли її охоронець здійснив напад та побиття журналіста, заступника голови ГО «Антикорупція» Віталія Голуба.

ГО «Антикорупція» ОФІЦІЙНО ЗВЕРТАЄТЬСЯ до начальника СБУ в Закарпатській області Сітара В.Д., до начальника УМВС в Закарпатській області Русина В.П, прокурора Закарпатської області Петруні А.Л., із заявою про перевірку кожного конкретного факту, викладеного в наших заявах, а також просить перевірити декларацію про доходи начальника ДВС в Закарпатській області Наталії Панової (в разі, якщо вона іі здавала), на предмет відповідності задекларованих доходів її самої, та її сім’ї, наявному у володінні сім’ї держслужбовців Панових рухомому та нерухомому майну.

Panov

Фото — В.Твердохліба