20091007102529726322212789588Від анонімного джерела у правоохоронних органах кореспондентам нашого видання стало відомо, що вчора, 7 листопада, в Києві, під час вимагання хабаря у 50 000 дол.США, працівниками СБУ був затриманий ужгородський адвокат Василь Готра, довірена особа (близький друг!) та особистий юрист голови ДВС в Закарпатській області Наталії Панової, учасник багатьох її корупційних схем незаконної реалізації державного майна (конфіскату).

Нещодавно ми наводили дані журналістського розслідування, де Василь Васильович Готра, колишній голова постійно діючого Третейського суду при Асоціації приватних підприємств у Закарпатській області, «засвітився» в якості «підставної особи» на одному з аукціонів з продажу конфіскованого та арештованого майна, які влаштовує підконтрольна Пановій фірма ТОВ «ТД «ЕЛІТ СЕРВІС» (директор — Володимир Мальцев, див. скан-копію протоколу аукціону під текстом публікації).

Завдання таких псевдо-учасників — торгуватися, підвищуючи ціну, поки інші учасники не відмовляться.

Де-факто, на момент аукціону, державне майно давно продане і знаходиться в користуванні (читайте нашу публікацію«Начальницю ДВС в Закарпатській області Наталію Панову «здав» директор фірми з продажу конфіскату»).

protokol

Таким ми могли бачити Василя Готру у 2009 році під час прес-конференції:

 

Проте в Закарпатті з ім’ям «законника» Готри пов’язують ще декілька епізодів з кримінальним відтінком. Так, в інтернет-публікації газети «Правозахист» під назвою «ЯВЛЕНИЕ ГОТРЫ НАРОДУ, или Почем нынче мантии для судей?» автор згадує адвоката у зв’язку з контрабандою антикваріату за кордон та викраденим за кордоном авто, яке перебуває у його власності. Серед цих «прозорих натяків» основна тема статті — хуліганство та бійка тодішнього помічника судді Василя Готри в нічному клубі — вже не здається занадто значимою.

З Василем Готрою пов’язують також ДТП в Ужгороді, яке сталось 20 січня 2012 року (публікація під назвою «ДТП в Ужгороде: BMW на огромной скорости залетел в канал (ФОТО)». Тоді на об’їзній дорозі авто на чеських номерах без видимих причин злетіло у водовідводний канал. Одного з пасажирів (жінку) у важкому стані відправили у лікарню. У коментарях під публікацією свідки ДТП з впевненістю зазначають, що за кермом у стані алкогольного сп’яніння був саме Готра.

Крім того, Василь Готра відомий нам, як кандидат у депутати на місцевих виборах 2010-го року. Але з огляду на ситуацію, в якій опинився адвокат, і як він себе в ній показав, матеріал про його участь у виборчих перегонах теж не став позитивною рекомендацією: «Василь Готра – юрист-«трієчник», якого вигнали з суду, осоромився на засіданні ТВК».

Наталія ПановаГодину тому до нас надійшла нова інформація: сьогодні в оселі Василя Готри правоохоронці провели обшук.

Поки що невідомо, від кого та за які послуги вимагав хабар персональний юрист Наталії Панової. Проте аналізуючи діяльність цієї «компанії», можна зрозуміти: над головою корумпованої начальниці ДВС «збираються хмари», а «дружба» з нею стає занадто небезпечною для тих, хто брав участь у її схемах та маніпуляціях із державним майном.

Можливо, це пов’язано саме з реакцією правоохоронних органів на чисельні звернення журналістів та працівників антикорупційних громадських організацій.