p_82797_6_gallerybigВчора, 10 листопада мукачівцям та гостям міста показали вогняне шоу з Ужгороду та лицарські бої до відзначення днів Святого Мартина у Мукачеві, повідомляє www.mukachevo.net

 

До театралізованого дійства, яке проходило вчора на центральній площі Мукачева, у зв’язку з відзначенням Дня святого Мартина, входив онлайн-показ історії життя звичайного солдата, який згодом став Святим.

Відома на всю Україну Юлія Міронова, яка прославилась мистецтвом малювання піском, в онлайн-режимі зобразила історію життя звичайного солдата, якого за свої діяння визнали Святим. Цей солдат був Святий Мартин.

Жителі та гості міста були вражені ефектністю виконання, та, затамувавши подих, вдивлялись у великий екран.

 

Кульмінацією святкування Дня святого Мартина у Мукачеві стало грандіозне театралізоване дійство, яке стартувало з «Ліхтарикової ходи», а продовжилось окропленням землі молодим вином, яке виготовлене особисто міським головою Мукачева Золтаном Ленд’єлом.

У ліхтариковій ході взяли участь близько 500 чоловік, які несли в руках особисто виготовлені з різних матеріалів ліхтарі.

Всі вони вистроїлись в коло у центральній частині міста, та запалили всі інші ліхтарики, які принесли з собою.

Опісля, до вже традиційного окроплення землі молодим вином, запросили міського голову Мукачева Золтана Ленд’єла, який по колу окропив землю.

www.mukachevo.net