Dobr2_thumb_medium300_223До УМВС України в Закарпатській області, Управління Служби безпеки в Закарпатській області та громадського об’єднання «Антикорупція» звернувся підприємець Василь Добруник, який заявив про існування у Державній виконавчій службі Закарпатської області організованої злочинної групи на чолі з головою ДВС — Наталією Пановою.

За повідомленням пана Добруника, начальник ВДВС Тячівського РУЮ Андрійцьо разом з разом з директором ТОВ «ТД «ЕЛІТ СЕРВІС» Володимиром Мальцевим (фірма, яка проводить аукціони з реалізації конфіскату) та за участі представника компанії ТОВ «Солум» («підставного» учасника аукціону), за вказівкою голови ДВС в Закарпатській області Наталії Панової, незаконно заволоділи його майном (6 будинків у Тячівському районі) та коштами у сумі майже півмільона гривень.

Під час інтерв’ю, директор фермерського господарства Добруник не приховував емоцій, заявляючи, що Панова зі своїми підлеглими та підконтрольними їй організаціями «відкрито та публічно» пограбували його: спочатку через незаконну схему зменшили оціночну вартість арештованого майна — будинків, на 50%, а потім, так само незаконно, підвищили комісійну винагороду товариству «ЕЛІТ СЕРВІС» за проведення аукціону  з 3% до 14%!

На виконання рішення суду, ДВС повинна була стягнути з Василя Добруника суму банківського кредиту, яку повністю покривала вартість шести недобудованих споруд — майбутніх помешкань. Зведення будинків було завершено Добруником на 80%. Як зазначив Василь Михайлович, оціночна вартість споруд була такою, що повністю покривала його борг у банку, «навіть із залишком» — 861 823 грн.

Після двох фіктивних аукціонів (повідомлення про них з’явились на сайті «Системи реалізації конфіскованого та арештованого майна», за словами пана Добруника, тільки після проведення), оціночна вартість будинків була зменшена до 430 911 грн.

Василь ДобруникЩодо остаточного, третього аукціону — пан Добруник зявляє, що у реєстрації потенційним учасниками було відмовлено. Проте якимсь чином у торгах взяло участь підприємство банку, якому боргував фермер — фірма, у якої, за словами пана Добруника, були неофіційні домовленості особисто з Наталією Пановою. Це підприємство стало єдиним часником торгів і переможцем — ТОВ «Солум».

Кошти від реалізації арештованого майна, які повинні бути перераховані для погашення заборгованості колишнього власника будівель (згідно «Інструкції про проведення виконавчих дій»), на депозитний рахунок ВДВС Тячівського РУЮ не потрапили.

Підприємець також зазначив: директор ТОВ «ТД «ЕЛІТ СЕРВІС» Володимир Мальцев безпідставно зобов’язав переможця торгів (ТОВ «Солум») перерахувати на розрахунковий рахунок ТОВ «ТД «ЕЛІТ СЕРВІС» суму у 47 400 грн. — винагороду за проведення торгів.

«Кримінальне правопорушення щодо розтрати моїх коштів (ч.3 ст.191 КК України) в сумі 47 400 грн. скоєно директором ТОВ «ЕЛІТ СЕРВІС» (підконтрольна Пановій фірма, через яку реалізуються незаконні схеми начальниці ДВС в Закарпатській області із продажу конфіскату — прим. ред.) із підробленням та використанням підроблених офіційних документів, які надають права та звільняють від обов’язків» — зазначено у тексті Повідомлення про кримінальне правопорушення Василя Добруника.

«Це публічний грабіж! За всіми цими махінаціями стоїть злочинне угрупування в ДВС Закарпатської області, на чолі з начальницею — Пановою!» — відверто заявляє ошуканий фермер в інтерв’ю виданню «Вся Закарпатська Правда».

За словами пана Добруника, він рішуче налаштований домогтися, аби правопорушники, серед яких головну роль відігравала Панова, були притягнуті до кримінальної відповідальності.

d7d8d9d10d11d12