Про виставку Interzum


Виставка Interzum проводиться 1 раз на два роки (перша — в 1959 році), є інтернаціональною, з високою купівельною спроможністю і з правом прийняття рішення відвідувачами, на ній зосереджені товари меблевої галузі і новинки дизайну інтер’єрів з усього світу. Interzum складається з ряду тематичних розділів, серед яких: матеріали для виробництва та комплектуючі меблів, погонажні вироби з МДФ та масивної деревини, елементи декору, обладнання та інструменти оббивочних матеріалів, матеріали та компоненти інтер’єрних робіт (вікна, двері, ламінат, декор стін та стель).В 2011 році у виставці взяли участь більше 1420 експонатів з 61 країни, стенди яких відвідали 52400 спеціалісти з 130 країн. Площа експозиції склала 152000 кв.м.


Про  SIPPO  


Швейцарська програма сприяння імпорту SIPPO (www.sippo.ch) фінансована Швейцарським Секретаріатом економіки SECO уряду Швейцарії. Ця програма надає підтримку малим та середнім підприємствам з країн, що розвиваються та країн з перехідною економікою у покращенні доступу їх продукції на ринки Швейцарії та Європейського Союзу. SIPPO підтримує заходи з пошуку партнерів у країнах ЄС та пропонує українським підприємствам участь на вигідних умовах у найбільших європейських профільних виставках, навчальні поїздки, місії покупців.


Про підтримку


Програма SIPPO у співпраці з ГО ФОРЗА протягом жовтня-листопада 2012 року здійснює пошук та відбір малих та середніх деревообробних підприємств без іноземного капіталу, зацікавлених у участі в Interzum. Підтримка програми SIPPO передбачає консультаційну допомогу при підготовці до виставки, організацію та оплату оренди спільного стенду під загальною вивіскою SIPPO (добре відомої швейцарської організації) в добре відвідуваній частині виставки, здійснює пошук клієнтів під час виставки, покриває витрати на проживання та транспорт по м.Кельн персоналу компанії під час проведення виставки. Так, українські виробники мають можливість, сплачуючи лише частину організаційних витрат, потрапити на провідні торгові майданчики Європи та Швейцарії!


Довідково


За сприяння ГО ФОРЗА та фінансування SIPPO, у 2007–2012рр. 8 деревообробних підприємств Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської областей взяли участь у  10 (десяти) найбільших європейських галузевих виставках (Wooden Toys, Нюрнберг; Hausbau & Energie, Swissbau; Hausbau & Energie; IMM, Кельн; Swissbau, Базель; Interzum, Кельн.

Додаткова інформація про попередні виставки та співпрацю на українській та англійській мовах — http://forza.org.ua/index.php?aid=70&;lch=ukr та http://forza.org.ua/index.php?aid=33&;lch=укр


Наприкінці листопада 2012р. у Львові SIPPO та ФОРЗА проведуть безкоштовний семінар «Успішний експорт до Європейського союзу та Швейцарії»

Для участі у виставці та семінарі просимо подавати заявки до 20.11.2012 до ГО FORZA на адресу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
, контактні телефони: тел./факс: +38 0312 67 14 50, моб. +38 067 31 016 31

uzhgorod.in