Мирослав Щербей: Сергій Ратушняк пообіцяв МНСникам ремонт вулиці Болгарської Про це 14 липня під час прес-конференції повідомив,начальник головного управління МНС України в Закарпатській області Мирослав Щербей.

Під час конференції журналістами було задане питання, чи не звертався голова управління краю до мера Ужгорода з проханням відремонтувати дорогу до управління.

Справа  в тому, що частина вулиці Болгарської, якою виїжджають рятувальні машини гасити пожежі,  знаходиться в жахливому стані,на ній практично відсутнє асфальтне покриття. Про яку оперативність  виїзду на  гасіння може йти мова,їдучи такою дорогою і гальмуючи на кожному  метрі?Ціна затримки може бути занадто високою.

Мирослав Щербей відповів, що питання ремонту дороги до управління було одним з перших, яке він після свого призначення поставив перед мером Ужгорода Сергієм Ратушняком. « Мер пообіцяв що найближчим часом дорога буде відремонтована», — уточнив начальник управління

Від автора:  Мирослава Щербея призначили начальником ГУ МНСУ в Закарпатській області ще 14 квітня 2010 року. Від того часу й до нині жодних натяків на ремонт Болгарської так і не спостерігається.