Ужгородські оперативники спіймали крадіїв, які зізналися у скоєнні 32 злочинів

 Ужгородські оперативники спіймали крадіїв, які зізналися у скоєнні 32 злочинівЯк діляться своїм досвідом правоохоронці,  розкриваючи один злочин, вони нерідко розкривають й інші протиправні діяння, скоєні тими ж зловмисниками. Так було і цього разу.

Ще наприкінці жовтня минулого 2010 року в селі Сторожниця Ужгородського району сталося кілька загадкових крадіжок. З містків кількох дворів уночі хтось поцупив металеві листи, які прикривали водовідні канави. Оскільки плити були доволі масивними, а кількість зниклих – численною, стало зрозуміло: крадій був не один, до того ж, з транспортним засобом, аби вивезти все крадене.Потерпілі селяни відразу не звернулися в міліцію.

Тим часом крадіжки на Ужгородщині не припинялися. Наприкінці січня цього року в райвідділ звернулася із заявою пенсіонерка з села Концово. Жінка розповіла, що вночі, розбивши скло на вікні її підсобного приміщення, туди залізли непрохані гості. Поживою нахабних злодюг стали дві свинячі шинки загальною вагою 10 кг та 5 кг сала. Для пенсіонерки з невеличкою пенсією – це суттєва втрата, тож потерпіла не могла з цим змиритися.

Керівництво райвідділу прийняло рішення про комплексне відпрацювання Ужгородщини. Розшуком крадіїв займалися старший дільничний Іван Качалаба та дільничний Володимир Синенко, обидва – капітани міліції. Щоденна оперативна робота невдовзі дала позитивний результат.

Передовсім, оперативники звернули увагу на смаглявих поселенців таборів, що знаходиться в районі сіл Концово, Холмок, Галоч Ужгородського району. Підозри правоохоронців невдовзі набули реального підтвердження. Спершу вдалося встановити особу злодія, котрий викрав продукти харчування згаданої пенсіонерки з Концова. Ним виявився 23-річний Валентин, котрий зізнався у скоєнні крадіжки. А далі оперативники вийшли і на його подільників.

З’ясувалося, що на Ужгородщині тривалий час діяла ціла злочинна група, до складу якої входили, окрім згаданого Валентина, ще й 20-річний Олександр, його на рік старший односільчанин Арам та 26-річний Андрій. Усі четверо – раніше судимі за скоєння крадіжок.

Після затримання за цією групою злочини так і посипалися. Зокрема, з’ясувалося, що ті крали все підряд: свіжину, металеві плити з містків (зокрема, і згадані на початку цього матеріалу), інше залізяччя з чужих дворів, яке потім здавали на металобрухт. Промишляли і в Концові, і в Сторожниці. Наразі затримані смаглявці зізналися уже в 32-х епізодах крадіжок.

Стосовно зловмисників порушено кримінальну справу, а всі “подвиги” четвірки ще належить з’ясувати слідству.

You Might Be Interested In