Сергій ТегзаПісля ряду викривальних публікацій у ЗМІ (в тому числі – центральних, див.посилання), присвячених зловживанням голови Державної виконавчої служби в Закарпатті Наталії Панової, небайдужі громадяни продовжують активно долучатися до журналістського розслідування махінацій з державним майном, надаючи інформацію про чергові корупційні дії чиновниці.


Ще один факт став відомим завдяки закарпатському підприємцю Сергію Тегзі, який на протязі двох років здійснював відповідальне зберігання конфіскованого та арештованого майна.


Підприємець заявляє: 10-11 жовтня 2012 року, з його спецмайданчика та складів у місті Виноградові, де зберігався конфіскат, за прямою вказівкою голови ДВС в Закарпатті Наталії Панової, декількома особами, в тому числі — керівником ТОВ «ТД ЕЛІТ СЕРВІС» Володимиром Мальцевим, були викрадені автомобілі на загальну суму більше ніж 3 млн 600 тис. гривень (близько 90 одиниць) та агрегати.


Володимир МальцевВолодимир Мальцев вже відомий читачам нашого видання, як виконавець корупційних схем діючої голови ДВС в Закарпатті (див. посилання). Саме він, за словами Сергія Тегзи, безпосередньо на місці керував «процесами» зламу складів та вивезення майна.


Ніяких офіційних документів про передачу майна, відповідних розпоряджень та постанов з боку виконавчої служби та керівництва ТОВ «ТД ЕЛІТ СЕРВІС» зберігачу не було надано.


Сам підприємець у цей час перебував на лікарняному, тому не зміг завадити чи якимсь чином відреагувати на відкрите порушення закону.


«Це відвертий грабіж! — коментує «діяльність» «підопічних» Панової Сергій Тегза, — адже крім державного майна, на складах було й моє, особисте…».


За його словами, частину автомобілів з Виноградова було перевезено до Ужгорода.


«До Ужгорода перевезли ті, які були у кращому стані, на ходу» — зазначає підприємець.


Наталія ПановаУсні та письмові звернення Сергія Тегзи до голови ДВС Наталії Панової та Володимира Мальцева, з вимогами надати документи та вказати підстави для вивезення конфіскату, були проігноровані.


«Ігнорування закону – це їх звичний «стиль», і я знаю багато таких випадків» — зазначив пан Тегза в інтерв’ю нашому виданню.


Очевидно, звичні «багатоходові» маніпуляції з приховуванням і переміщенням дорогого конфіскату, з підставними особами на «липових» аукціонах (про які ми неодноразово писали) перестали влаштовувати Наталію Володимирівну через розголос у пресі, і як наслідок – через невдоволення її керівництва в Києві (див. посилання). Але брак нових «ідей» змусив начальницю виконавчої служби перестати «церемонитися» і вдатися до примітивного відбирання майна – аби компенсувати «витрати» на київські «відрядження».


Як повідомив Сергій Тегза, за фактом розтрати державного майна прокуратурою Виноградівського району була порушена кримінальна справа.


Проте вже під час зйомок інтерв’ю, підприємець отримав телефонний дзвінок від одного зі своїх співробітників у Виноградові. Той повідомив: у цей час Мальцев та його люди вдруге зламали склади з конфіскатом та розпочали так звану ревізію (після того, як без відповідних документів та обліку вивезли державного майна майже на 4 млн. гривень!).


Цікавий факт: ревізія, якою також керував Мальцев незадовго до описаних подій, не виявила жодних порушень у роботі зберігача ПП Тегза С.Ю.


«Все це робиться для того, щоб скомпрометувати мене і поставити зберігачем конфіскату «свою» людину» — коментує Сергій Тегза.


Однією з причин беззаконня, яке вчинили люди Мальцева на виноградівській базі, Сергій Юрійович вважає свої претензії до ДВС з приводу систематичної несплати компенсації за відповідальне зберігання.


Як повідомив підприємець, за весь час його діяльності, Міністерство юстиції заборгувало йому по договору приблизно 400 тис. грн.. Оформлення документації, згідно якої зберігач отримує компенсацію, здійснюється у Державній виконавчій службі, проте Наталія Панова, свідомо та повністю ігнорує це питання.


Пропонуємо нашим читачам переглянути відео-інтерв’ю, у якому приватний підприємець розповідає про подробиці викрадення автомобілів людьми Панової.


Матеріали даного інтерв’ю будуть використані для нашого чергового (!!!) відкритого звернення до Міністра юстиції України Олександра Лавриновича та Голови ДВС України Геннадія Стадніка. Сподіваємось, дії голови ДВС в Зарпатській області Панової НАРЕШТІ отримають НЕУПЕРЕДЖЕНУ та повну оцінку з боку її керівництва.