Вінничанин пропонує купувати новорічні ялинки в горщику, а потім висадити їх в парку — петиція

У Вінниці пропонують започаткувати акцію “Придбай на Новий рік ялинку в горщечку, а потім висади її в парку та зроби своє Місто кращим”. Відповідну петицію зареєстрував сьогодні, 11 листопада, Микола Понятовський. Вінничанин звертається з проханням до Вінницької міської ради організувати продаж ялинок в спеціальному посуді. Це дозволить містянам після закінчення новорічних свят не викидати рослини, а висаджувати їх. Також чоловік пропонує провести відповідну промоакцію.

У своїй петиції Микола Понятовський скаржиться, що придбати таку новорічну ялинку у Вінниці вкрай складно. Чоловік закликає міську раду організувати продаж рослин в горщечках, а також консультації та роз’яснення за їх доглядом. Залучити до цього лісгоспи, бюро ландшафтного дизайну та інші організації. Визначити місця для торгівлі та майбутньої посадки рослин.

Чоловік пропонує провести інформаційну кампанію та промоакцію: “Придбай на Новий рік ялинку в горщечку, а потім висади її в парку та зроби своє Місто кращим”. Організувати свято висадження ялинок з горщечків.

«Такою акцією ми принесемо безцінну користь місту, Україні. Ми навчимо дітей берегти Природу, піклуватися про своє майбутнє, зробимо своє місто кращим», — йдеться у петиції.

You Might Be Interested In