Депутат міськради Оксьон хотів взяти на поруки неповнолітнього наркоторговця

Суд визначив міру запобіжного заходу для неповнолітнього ужгородця, якого підозрюють у налагодженні системи збуту наркотиків через мережу Інтернет в Ужгороді. 

За результатами розгляду клопотання, слідчим суддею обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 70 тисяч гривень. 

Як встановлено правоохоронними органами,  20-річний ужгородець створив  канал продажу психотропних та наркотичних речовин через  «Telegram».  Упевнившись у  тому, що гроші  за товар перераховано на банківську карту, підозрюваний надсилав фото про місцерозташування наркотиків.  Система діяла таким чином, що наркодиллер фізично ніяк не контактував зі своїми покупцями.  Цікаво те, що вказані «закладки» були в публічних місцях Ужгорода.

Слідчим суддею досліджено характерезуючі дані на підозрюваного, зокрема те, що він є сиротою, позитивно характеризується за місцем проживання, навчання та займається спортом. Слід зазначити, що поручителями виступили народний депутат Ужгородської міської ради та тренер Закарпатської збірної по боксу, інформує Пресслужба Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Зрештою суд підозрюваному обирає міру запобіжного заходу і поручителем за наркоторговця викликався бути депутат Ужгородської міської ради Юрій Оксьон.

Хлопця дозволили відпустити із під варти, якщо внесуть заставу у 70 тисяч гривень.

Нагадаємо, 20-річний Олександр Гаджибеков, взятий під варту як організатор групи неповнолітніх «закладчиків» наркотиків на території обласного центру Закарпаття, є провідним бійцем Боксерського клубу «Тайфун».

Боксерський клуб «Тайфун» створений за ініціативи сумнозвісного депутата міськради Ужгорода, пов’язаного з криміналітетом Михайла Чурила.

Останній є депутатом Ужгородської міської ради і очільником фракції політичної партії «Патріот», до якої входять також депутати С. Варцаба, В.Любар, Ю.Ломага та В.Бабидорич.

Михайло Чурило присутній на фото з боксерами «Тайфуна», зокрема з Олександром Гаджибековим. Його безпосередня причетність до клубу зафіксована і в численних постах і перепостах на його власній сторінці у Фейсбуку і сторінці БК «Тайфун».

Цікавою є і вертикаль, яка виводить О.Гаджибекова і М.Чурила на президента Федерації боксу Закарпаття Михайла Данила, затриманого за звинуваченням в організації замаху на вбивство начальника Управління захисту економіки у Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Андрія Іванківа. М.Данило також присутній на світлинах БК «Тайфун».

 

 

 

You Might Be Interested In