СБУ викрило членів угруповання, що викрадало елітні автомобілі в різних куточках країни

Оперативники та слідчі СБУ встановили, що учасники угруповання переобладнували та реалізовували вкрадені авто запчастинами

Співробітникам СБУ під процесуальним керівництвом Генпрокуратури вдалось ліквідувати міжрегіональну злочинну банду, яка спеціалізувалась на викраденні елітних автомобілів, використовуючи спеціальні технічні засоби, по всій території України.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«У ході проведення оперативно-розшукових та слідчих дій співробітники спецпідрозділу СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю поетапно затримали «на гарячому» активних членів трьох регіональних осередків угруповання. Правоохоронці вилучили викрадені транспортні засоби, так звані «двійники», спеціальні технічні засоби, пристрої для відмикання та заведення транспортних засобів різних марок, підроблені свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, зброю та наркотики. Крім того, встановлена причетність до діяльності угруповання співробітника ГУ Нацполіції у Київській області, який за винагороду «закривав очі» на діяльність зловмисників», – йдеться у повідомленні.

Оперативники та слідчі СБУ встановили, що учасники угруповання переобладнували та реалізовували вкрадені авто запчастинами.

«Під час досудового слідства задокументовано 17 фактів незаконного заволодіння елітними авто загальною вартістю майже 400 тисяч доларів США, два епізоди використання спеціальних технічних засобів для викрадення машин та один факт вимагання грошей за повернення автомобілів. Крім того, правоохоронці повернули законним власникам 8 викрадених транспортних засобів і попередили на стадії замаху на незаконне заволодіння трьома транспортними засобами», – додали у відомстві.

 

Тринадцятьом учасникам угруповання оголошено підозри, восьми з них, зокрема, «кримінальному авторитету», у скоєнні тяжких та особливо тяжких злочинів за ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України (створення злочинної організації). Поліцейському за ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади та службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

You Might Be Interested In