Легендарна Ніна Матвієнко підтримала кандидата у народні депутати Василя Юращука

Відома українська співачка, народна артистка України Ніна Матвієнко зустрілася з кандидатом у народні депутати Василем Юращуком від виборчого округу №72, що на Закарпатті, який охоплює Рахівський та Тячевський райони. Про це стало відомо у відеоролику, який з’явився на офіційній сторінці Юращука у Фейсбук.

Під час розмови Ніна Матвієнко запитала кандидата у народні депутати, що спонукало його прийняти таке відповідальне рішення йти у Парламент та поцікавилася про один із пунктів його програми щодо спорудження сучасного перинатального центру на Закарпатті.

На що Юращук відповів, що зараз існує велика проблема смертності новонароджених дітей на Закарпатті, зазначивши наступне: «Ми варті самі собі створити умови, щоб наші жінки були впевнені у завтрашньому дні, що у них народяться здорові диті».

Відповідаючи на її запитання, що його спонукала стати народним обранцем Василь Юращук наголосив:

«Наболіло у мене в душі те, що у нас кругом бардак, кругом і повсюди все руйнується, все розпадається. Нічого не відбудовується, нічого не покращується для існування простих людей та їхніх сімей. Я не вірю, що не можна нічого змінити. Тому вирішив для себе спробувати себе у політиці і довести людям, що можна все зробити. Головне, щоб було бажання».

Також Ніна Матвієнко звернулася до молодих людей, щоб брали владу у свої руки: «Я дуже рада, що молодь іде. Тисячі раз буду підкреслювати. Ідіть сьогодні молоді. Я знаю, що ви зміните бо у вас є совість, у вас є ще страх, у вас є ще відповідальність».

You Might Be Interested In