У Мукачеві заміновано всі об’єкти: Садочки, школи, лікарні

Вже не вперше місто опинилося у центрі уваги

У Мукачеві щойно повідомили про нібито «замінування» всіх дитсадків. Батьків просять забирати дітей з ДНЗ. Туди вже виїхали «швидкі» і поліція, дітей і вихователів евакуювали.

Нагадаємо, за сотанній час це вже третій випадок масових «замінувань» у Мукачеві. 30 травня вибухівку шукали у будівлях міської ради, міськрайонного суду, місцевої прокуратури, художній школі та у соборі св. Мартина. У вівторок, 11 червня, ДСНС одержала повідомлення про замінування ратуші, консервного заводу та чотирьох супермаркетів. Усі повідомлення виявилися хибними, надсилали їх електронною поштою із захищених серверів.

Як зазначили журналісту видання «Вся Закарпатська правда» у відділі комунікації поліції Закарпаття, повідомлення проо замінування перше повідомлення про замінування надійшло о 15:26.

«Про це до ДСНС повідомив невідомий, за допомогою листа надісланого на електронну скриньку ДСНС.  Станом на тепер поліція спільно з рятувальниками та вибухотехніками обстежують територію об’єктів, на які вказано у повідомленні. Йдеться про дитсадочки, школи, лікарні та інші державні установи. Також є повідомлення про замінування вокзалів. Людей евакуйовано, працюють екстренні служби«, йдеться у коментарі.

You Might Be Interested In