Хто покриває вогненебезпечну діяльність екс-мента Богуславського і бандита Рахімова? (ВІДЕО, АУДІО)

Бувалі палії активізувалися? 

Сьогоднішній резонансний випадок зі знищенням автомобіля екс-заступнику мера Ужгорода Іштвана Цапа засвідчує, що діяльність правоохоронної системи знову дає збій. Приріст злочинності колосальний. У ЗМІ щоденно тиражуються десятки злочинів, які відбуваються на території області. Підпали автомобілів та іншого майна серед статистики посідають лідируючі позиції.

Так трапилося і у випадку, про який ми писали вранці. За що та хто міг спалити автомобіль Іштвану Цапу буде встановлювати поліція в рамках відкритого кримінального провадження, та чи дійде справа до логічного завершення зі скеруванням матеріалів до суду, відповідь на це питання залишається неозвученою.

А все тому, що у області вже не перший рік діє стала схема. Під кришуванням правоохоронців свої злочини скоюють ті, хто вигідний системі і виступає у потрібних випадках кишеньковими активістами.

Серед них і депутат БПП Богуславський (колишній мент звільнений за систематичні порушення), та його помічник, раніше судимий Рахімов.

Користуючись своїми набутими під час служби у органах зв’язками, Богуславському вдається вийти сухим з води уже не перший раз.

Згадати тільки масові підпали транспорту, які не розкриті досі, численні повідомлення про псевдозамінування та рейдерські загарбання дитячих майданчиків, побиття громадян пенсійного віку тощо. З приводу останнього інциденту у мережі був неабиякий резонанс, адже підприємець Дезидерій Рознер тиску та насильства від Рахімова зазнавав неодноразово.

Пенсіонер переконаний, що цього рекетира, батько якого також відсидів у в’язниці 12 років, прикриває хтось із правоохоронців. Інакше неясно, чому на протиправні дії Рахімова закривають очі органи, які б мали турбуватися про безпеку громадян та правопорядок на вулицях Ужгорода.

Матеріли за темою:

Міліціонер-перевертень Богуславський йде кандидатом в депутати від партії Порошенка «Солідарність»

Підозрюваного у підпалах майна ужгородців Романа Богуславського звільнили з міліції у 2012 році за прогули і погрози (документи)

За масовими підпалами в Ужгороді стоять сателіти Балог та «Єдиного Центру» (відео)

ГО «Антикорупція» оприлюднила відео злочину Рахімова проти ужгородського підприємця похилого віку (відео)

Послужний список – колосальний, до правоохоронних органів написано десятки заяв з конкретизацією осіб, а покарання – відсутнє. Чому так? Відповідь – проста. Закарпатська правоохоронна система – це ілюзія, яку намагаються видати за реальність. А сама бездіяльність органів – є зеленим світлом для злочинців, які вміють домовлятися.

You Might Be Interested In