Причино-наслідковий зв’язок? Щойно генерала Пахнюка звільнили з посади почалися масові підпали майна політиків

У мережі висловили доволі цікаву версію розвитку подій у краї. Приріст злочинності пов’язують зі звільненням з посади очільника обласного УСБУ

Цієї ночі, близько 4.10 ранку на вулиці Капушанській, що в Ужгороді, горіла автівка. Зі слів очевидців, авто марки “Мерседес”, згоріло за п’ять хвилин

Пожежу гасили дві пожежні машини. Цей автомобіль належав колишньому заступнику мера Іштвану Цапу, який свої версії підпалу обіцяв оголосити згодом в мережі, інформує Перший.

Нагадуємо, що 11 червня було звільнено з посади начальника СБУ Закарпатської області Пахнюка В. В, не пройшо і тижня, як інші політики області, такі як Іштван Цап, стали жертвами підпалу свого майна. Варто зауважити, що справою Пахнюка займалася скандальна в Ужгороді журналістка Лариса Ступак, яка порушила матеріали за 2017 рік, незважаючи на те, що справу СБУ давно передали до прокуратури і відношення до неї не мали.

Ця журналістка вже не перший раз проводить розслідування, які суперечать нормам етики. НСЖУ в Закарпатській області офіційно гололосила, що відмежовується від неї, а все через діяльність Лариси Ступак, яка суперечить нормам журналістської етики.

Так, цієї ночі постраждав ще один політик, який міг втратити не тільки автомобіль, але й своє життя, якби на момент підпалу знаходився в автівці.

You Might Be Interested In