Нардеп-рейдер з БПП спільно з Бровді намагаються через Луценка відібрати майно в Івана Волошина

Шляхом фабрикування кримінальних справ та шантажу, бандугрупування Юрія Луценка намагається у останні хвилини перед офіційним політичним фінішем, довести до кінця свої афери та махінації. Стосується це і ситуації, у яку втягнули ужгородського бізнесмена Івана Волошина

У мережі почали активно розповсюджувати інформацію про те, що у розшук Міністерством внутрішніх справ оголошено Івана Волошина. Реакція бізнесмена — не забарилася.

Іван Волошин назвав дії поки що діючих чиновників з банди Луценка спробами рейдерства спрямованими на шантажування його. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, коментуючи інформацію про оголошення його у розшук:

«Волошина оголосили в розшук! Доповідаю!

Ось уже 6 місяців, кілька ублюдків, серед яких Робі Бровді (це той котрого я на свою голову я взяв у партнери), роблять спроби рейдернути мене на мої частки у ТРЦ Корона та ТРЦ Україна! Перша спроба була після того, як я з родиною поїхав у США ( всі пам’ятають Волошин втік у Майамі ?:), друга спроба після того як я повернувся в Україну. В деталях буду розписувати поступово!

Основний куратор цієї атаки, близький друг неошколованого генпрокурора Луценка, його соратник по партії БПП, смотрящий за вугільною промисловістю Сергій Трегубенко! Цей хер, спільно з ще з кількома персонажами з НФ спланували та реалізовують дану атаку вже 6 місяців.

Розуміючи що Луценку залишилось кілька тижнів, і не лише йому, ці ублюдки по сфабрикованій справі терміново взяли у знаменитому Печерському суді ухвалу про моє затримання! Основна мета — шантажом домогтися від мене передати цим уродам майно поки вони ще при владі! На відео цей харківський урод на весіллі сина Луценка! P.S . Щоб не дай боже у когось не склалося враження що МВС і голова поліції Князев тут не приймали участь ( бо вони гаранти стабільності), повідомляю — без них тут ніяк! Готую розширений матеріал!«.

Матеріали за темою:

Волошин і Бровді обмінялися люб’язностями! Рік буде цікавий і інформативний

Недоолігарх Роберт Бровді кинув ужгородця на півсотні тисяч доларів (ДОКУМЕНТИ)

Для очорнення іміджу Івана Волошина Роберт Бровді витратив уже понад 15 тисяч доларів

Як недоолігарх Роберт Бровді розкрутив інвесторів на немалі гроші: Деталі злочину

Для дискредитації Волошина, Бровді планує інсценуацію замаху на своє життя

Блискавична оперативність фейкомета Диби викликає підозри — ЗМІ

Одним із організаторів рейдерської атаки на Івана Волошина є нардеп від БПП Сергій Тригубенко — ЗМІ (ВІДЕО)

Трикутник корупціонерів українського вугілля: Ігор Бакай, Ігор Сало, Ігор Насалик

You Might Be Interested In