Одним із організаторів рейдерської атаки на Івана Волошина є нардеп від БПП Сергій Тригубенко — ЗМІ (ВІДЕО)

…через Луценка! Разом ще з кількома нардепами та Робертом Бровді!

Ужгородський бізнесмен Іван Волошин заявив, що рейдерську атаку на нього організував керівник штабу БПП спільно з Бровді через генпрокурора Луценка, пише Вся Закарпатська Правда.

Йдеться про Сергія Тригубенка, приховані подробиці біографії якого у своєму відеоблозі відкрив український журналіст Олександр Дубінський.

Як зазначив Іван Волошин, саме цей нардеп причетний до провокації, яку проти нього втілила ГПУ спільно з Міністерством внутрішніх справ України:

«Тут журналіст Олександр Дубінський, інформує про такого собі депутата БПП Тригубенка, керівника штабу Порошенка на минулих виборах по Харківській області), який вже оббиває пороги Адміністрації Президента Зеленського!

Рідкісний ублюдок, системний злодій при різних владах — від Януковича до Порошенка ( але це не заважало йому на президентських підтримувати Тимошенко-вибори провалив). Всі пам’ятають ситуацію кількамісячної давності — «обшуки силами ГСУ та Генпрокуратури у Волошина, який обікрав інвесторів і втік у США» !

Так от цю рейдерську атаку на мене та на мій бізнес організував цей урод (з іншим уродцем Бровді, та ще кількома персонажами, про яких скоро проінформую), через безпосередньо Юрій Луценко, з яким у цього Тригубенка корупційно-ділові стосунки! Основна мета того набіга «реформованої поліції» і «най успішнішого генпрокурора» — спроба віджати майно ТЦ Україна та ТРЦ Корона! Вартість послуги (наїзд) — 500 тис $, половина керівництво Генпрокуратури, половина керівництво МВС. Тепер думаю пора починати мені забивати «осиновый кол» цим гнидам, тим більше отримав інформацію що істерично ще пробують щось придумати поки ще не погнали з посад!»

 

You Might Be Interested In