За інформацією ДБР, наразі стан 57 військовослужбовців задовільний, усі вони перебувають під наглядом медиків

Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Львові відкрило кримінальне провадження за фактом харчового отруєння 57 нацгвардійців.

Про це інформує прес-служба відомства.

«За фактом отруєння військових внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України, за недбале ставлення військової службової особи до військової служби в умовах особливого періоду, крім воєнного стану», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, слідчі, отримавши інформацію про отруєння 57 військовослужбовців військової частини №4114 у Львові, провели огляд солдатської їдальні та продовольчих складів військової частини. Під час розслідування відібрані зразки продуктів за кухні та проби біологічного походження від персоналу їдальні. Цей матеріал досліджують у лабораторії Держпродспоживслужби у Львівській області.

За інформацією ДБР, наразі стан 57 військовослужбовців задовільний, усі вони перебувають під наглядом медиків.

Як повідомлялося, звертатись до медпункту військової частини зі скаргами на розлад травлення нацгвардійці почали 29 квітня. Загалом було госпіталізовано 57 осіб.

За інформацією прес-служби Західного територіального управління Нацгвардії, напередодні усі хворі перебували на службі з охорони громадського порядку у Львові. До деяких із них приїжджали родичі.