Коли діючий глава ГПУ дав хід «підозрам» щодо найближчого оточення Петра Порошенка, то дав зрозуміти, що може зрадити і екс-президента

Екс-керівник Генеральної прокуратури України Віктор Шокін заявив, про те, як нинішній Генпрокурор Юрій Луценко просив чинного президента Петра Порошенка про призначення його на посаду глави ГПУ, а тепер «рятує себе».

Про це він розповів в інтерв’ю strana.ua, передає СВІТ.

«Луценко рятує себе, він така людина по натурі — кого він тільки не зрадив, починаючи з Олександра Мороза? Думаю, він розуміє, що всі кримінальні справи по «Burisma» і Злочевського при ньому закрили незаконно », — вважає екс-генпрокурор.

За його словами, коли діючий глава ГПУ дав хід «підозрам» щодо найближчого оточення Петра Порошенка, то дав зрозуміти, що може зрадити і екс-президента.

«Думаю, що ще зрадить, це був тільки початок. Звичайно можу помилятися, але якщо людина за характером зрадник … Він же ж мене і підсидів!

Я знаю, як він став генпрокурор і як стояв на колінах перед Порошенко в Японії (перед призначенням на пост глави ГПУ Луценко в якості глави фракції БПП разом з президентом брав участь у візиті в країну Висхідного Сонця — Прим. Ред.): «Поставте мене , я буду робити, все що завгодно ». Я такого ніколи не обіцяв, у мене було тільки одна умова — кадри буду сам призначати.

Ми про це домовилися, хоча до цього всі генпрокурори водили в АП претендентів на пости, починаючи від прокурорів областей — для «співбесіди». Така була моя тактика. Та й взагалі, я б не повернувся з пенсії, якби мене самого не попросили про це », — заявив Віктор Шокін.