Шокін заявив, що Луценко на колінах просив Порошенко про призначення на посаду глави ГПУ

Коли діючий глава ГПУ дав хід «підозрам» щодо найближчого оточення Петра Порошенка, то дав зрозуміти, що може зрадити і екс-президента

Екс-керівник Генеральної прокуратури України Віктор Шокін заявив, про те, як нинішній Генпрокурор Юрій Луценко просив чинного президента Петра Порошенка про призначення його на посаду глави ГПУ, а тепер «рятує себе».

Про це він розповів в інтерв’ю strana.ua, передає СВІТ.

«Луценко рятує себе, він така людина по натурі — кого він тільки не зрадив, починаючи з Олександра Мороза? Думаю, він розуміє, що всі кримінальні справи по «Burisma» і Злочевського при ньому закрили незаконно », — вважає екс-генпрокурор.

За його словами, коли діючий глава ГПУ дав хід «підозрам» щодо найближчого оточення Петра Порошенка, то дав зрозуміти, що може зрадити і екс-президента.

«Думаю, що ще зрадить, це був тільки початок. Звичайно можу помилятися, але якщо людина за характером зрадник … Він же ж мене і підсидів!

Я знаю, як він став генпрокурор і як стояв на колінах перед Порошенко в Японії (перед призначенням на пост глави ГПУ Луценко в якості глави фракції БПП разом з президентом брав участь у візиті в країну Висхідного Сонця — Прим. Ред.): «Поставте мене , я буду робити, все що завгодно ». Я такого ніколи не обіцяв, у мене було тільки одна умова — кадри буду сам призначати.

Ми про це домовилися, хоча до цього всі генпрокурори водили в АП претендентів на пости, починаючи від прокурорів областей — для «співбесіди». Така була моя тактика. Та й взагалі, я б не повернувся з пенсії, якби мене самого не попросили про це », — заявив Віктор Шокін.

You Might Be Interested In