Заміський будинок та дві квартири у столиці: Кому нерухомість від Генпрокурора?

Керівник Генеральної прокуратури незабаром планує покинути територію України?

Олександр Онищенко заявив на своїй сторінці в «Фейсбук», що Юрій Луценко намагається знайти покупців на належні йому об’єкти житлової нерухомості. За словами нардепа-втікача, керівник Генпрокуратури виставив на продаж не тільки свій заміський будинок, який в кращих традиціях української політики оформлений на його тестя, але і 2 квартири в столиці України, повідомляє replyua.net.

Олександр Онищенко стверджує, що Юрій Луценко шукає покупців на свою нерухомість. Зокрема, екс-нардеп, який переховується від правосуддя за межами України, повідомив, що керівник Генпрокуратури виставив на продаж свій заміський будинок, який відповідно до традицій української політики оформлений не на самого генпрокурора, а на його тестя.

Крім того, Луценко хоче також продати і 2 свої київські квартири. На думку Онищенко, даний «розпродаж» означає тільки одне — керівник Генеральної прокуратури незабаром планує покинути територію України. При цьому генпрокурор хоче позбутися від належних йому об’єктів житлової нерухомості, щоб ті не опинилися в підсумку під арештом.

You Might Be Interested In