Микола Катеринчук попередив губернатора Закарпаття про кримінальну відповідальність

Кандидат від влади перед першим туром масштабно застосовував такий метод фальсифікації виборів, як скупка голосів

Напередодні другого туру президентських виборів лідер Європейської партії України Микола Катеринчук звернувся до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля та до очільників районних державних адміністрацій області із попередженням про кримінальну відповідальність за участь у фальсифікації народного волевиявлення, що є злочином згідно статті 160 ККУ.

«Влада зміниться через декілька тижнів – а кримінальна відповідальність залишиться. Закликаю вас — не виконуйте злочинні накази – не ставайте частиною злочину проти своїх людей і проти себе», — наголосив Микола Катеринчук.

Як відомо, кандидат від влади перед першим туром масштабно застосовував такий метод фальсифікації виборів, як скупка голосів. Другий спосіб фальсифікації – мертві душі – застосувати не вдалося завдяки роботі юридичної команди Катеринчука, яка домоглася виключення зі списків виборців 6 млн виборців, які втратили право голосувати. Саме це унеможливило перемогу Порошенка у першому турі. Катеринчук закликав керівництво області провести другий тур президентських виборів чесно.

You Might Be Interested In