Ми — перші, хто став на захист простих громадян від так званих “тітушок” і отримали прiзвисько серед населення “антитітушки” — Молнар

Ужгородський активіст розставив всі крапки над “I”, відповівши на наклеп у свою адресу

Президент СК “Спорт-Лідер” Євген Молнар на своїй сторінці у Фейсбуці висказав свою позицію та думку щодо останніх негативних новин, які були адресовані в його сторону

Громадський активіст розповів, що останнім часом, виключно спостерігає за подіями, які відбуваються в нашій державі та за її межами у мережі ФБ, не виставляючи будь-яких публікацій, роздумів, думок стосовно суспільної тематики і тим паче політики, хоча остання – найактуальніша тема для обговорення в суспільстві.

Ужгородський активіст розставив всі крапки над "I", відповівши на наклеп у свою адресу

Моя позиція, починаючи з 2013 року – незмінна! Я завжди стояв і стою на боці свого народу! Ми одні з перших, хто висказав свою позицію, ми були перші, хто став на захист простих громадян від так званих “тітушок” і отримали прiзвисько серед населення “антитітушки” в той час, коли деякі особи вагались з позицією, адже не могли до кінця прорахувати, хто переможе: знедолений народ чи олігархат, щоб потім не нести покарання за свої дії! А тепер ці особи намагаються знову маніпулювати думками простих громадян, оббріхуючи і розвішуючи на них неправдиві ярлики! Я Вас чудово розумію, адже на життя потрібно заробляти, і кожен це робить по своєму, відпрацьовуючи кошти замовника. Але народ вже не сліпий і не глухий, а також може відрізнити, де правда, а де брехня! І хочу сказати, що за кожне сказане чи написане слово кожному з нас прийдеться відповісти”, – пише громадський активіст.

Ужгородський активіст розставив всі крапки над "I", відповівши на наклеп у свою адресу

Так, Євген Молнар також нагадав про “Агентство безпеки СБМ“, яке він очолював з 2016 по 2017 рік.

Активіст зазначив, що в Ужгороді дуже багато приватних охоронних фірм, котрі надають різноманітні послуги охорони, починаючи з охорони майна, закінчуючи приватною охороною фізичних осіб. З 2014 року на ринку охоронних послуг з’явилася, на той момент не всім відома, нова структура під назвою ТОВ “Агенство безпеки СБМ”, яка діяла і діє виключно відповідно до чинного законодавства і наданих ліцензійних умов.

Євген Молнар особисто стояв і стоїть з витоків даної структури, яку очолював з 2016 по 2017 рік. Свою діяльність структура розпочинала виключно з мотивів охорони громадського порядку, життя і здоров’я громадян, і тому абвіатура СБМ розшифровується виключно, як служба безпеки міста. За дуже короткий період, завдяки вмілому керуванню, а також професійності команди охоронної структури, ТОВ “Агенство безпеки СБМ” ввійшла в трійку охоронних фірм по кількості охоронюваних об’єктів, якості виконанню послуг та реагування оперативних груп (згідно аналізу опитування 2019 рік). “Нам змогли довірити свої помешкання, а також життя і здоров’я сотні ужгородців, котрим ми безмежно вдячні за довіру, розуміння і віру на майбутнє! Тому я не дивуюсь, що саме СБМ завжди у центрі подій, скандалів і т.д., адже кожна людина розуміє, що йому потрібен справжній захист, а не те, що декларують на словах решта охоронних фірм, і тому вони вибирають професіоналів своєї справи – ТОВ ,, Агенство безпеки СБМ‘‘, – пише Євген Молнар.

Ужгородський активіст розставив всі крапки над "I", відповівши на наклеп у свою адресу

Так, активіст офіційно заявив, що працівники ,, Агенства безпеки СБМ‘‘ не збирались приймати, не приймали і ніколи не будуть приймати участь в жодному протистоянні з мешканцями м. Ужгород, як про це писало одне з місцевих видань (сайт активно боровся проти того, що зараз є на пл. Народній – її вдосконалення, а також Набережної на Незалежності). Цей інцидент Євген Молнар просить не сприймати за правду.

Ужгородський активіст розставив всі крапки над "I", відповівши на наклеп у свою адресу

Але далі на Євгена Молнара та його команду чекала інша фейкова інформація, однак вже від зовсім чужої їм людини. Так, наразі під керівництвом громадського активіста перебуває спортивний клуб “Спорт-Лідер” – єдиний спортивний клуб міста, де вчать мистецтва бойового самбо, вже понад три роки головним тренером клубу є Олександр Дорогін. Саме останній потрапив в поле зору людей Анатолія Шарія під час візиту в Ужгород Президента України. Блогер Шарій сказав нібито Олександр бив присутніх людей тільки за те, що ті задавали питання Петру Порошенку.
Євген Молнар офіційно заявив, що Олександр Дорогін – старший тренер клубу, в якого за 3 роки тренерської роботи вже 6 бійців – призери кубків України, чемпіони Закарпатської та призери Вінницької областей, чемпіони м. Ужгород з бойового самбо, а на днях вихованець Олександра виборов спортивне звання кандидата в майстри спорту не здійснював побиття та протистояння народу під час приїзду Президента України Петра Порошенка в Ужгород, як це у своєму відео змалював Шарій.

Ужгородський активіст розставив всі крапки над "I", відповівши на наклеп у свою адресу

Варто зауважити, що Анатолій Шарій перед цим випустив в мережу відео, де паплюжив честь та гідність закарпатців, називаючи їх полукровками, а після цього зробив обзор відео відвідин Президента в столицю Закарпаття.

Ужгородський активіст розставив всі крапки над "I", відповівши на наклеп у свою адресу
В нас демократія і я не можу заборонити Дорогіну Олександру і всім решта товаришам і знайомим відвідувати візити кандидатів у Президенти. Але я можу назвати і назву подібних людей, як цей, навіть не журналіст, а біглий блогер – ворогом нашої держави, який розпалює ворожнечу між українським народом! Я гадаю, що ним, як мінімум мають займатися спецслужби нашої держави і він повинен обов‘язково вибачитися перед Олександром за безпідставні і необгрунтовані обвинувачення”, – зазначив Президент СК “Спорт-Лідер” Євген Молнар.

На завершення громадський активіст зазначив, що їхня команда продовжує рухатися в своєму напрямку, незважаючи на наклепи та заздрісні слова інших громадян.

You Might Be Interested In