Про свої пріоритети у нацбезпеці та зовнішній політиці розповів Анатолій Гриценко

У своїй діяльності Гриценко віддаватиме пріоритет таким сферам національної безпеки як воєнна, соціальна – це медицина та фінансові складові, екологічна та енергетична

На посаді президента Анатолій Гриценко віддаватиме пріоритет таким сферам національної безпеки як воєнна, соціальна, екологічна та енергетична.

Про це він сказав у програмі «Зворотній відлік».

«Ми всі маємо бути захищеними, а держава – протидіяти загрозам у будь-якій сфері. Насамперед буде захищена людина, на другому місці – суспільство, держава на третьому», – підкреслив Гриценко.

Він додав, що у своїй діяльності віддаватиме пріоритет таким сферам національної безпеки як воєнна, соціальна – це медицина та фінансові складові, екологічна та енергетична.

У зовнішній політиці кандидат у президенти будуватиме рівноправні та взаємовигідні відносини з усіма державами.

«Не підпишу жодної угоди, де буде порушено національний інтерес України. Якщо така буде ратифікована парламентом, ветую. Пріоритет зовнішньої політики – безпека країни, захист та звільнення з полону тих громадян, які перебувають в російських пазурях та просування економічних інтересів наших підприємців», – розповів Гриценко.

You Might Be Interested In