Скелети у шафі: минуле і сьогодення “активіста” зі злочинним “хвостом” – Івана Бовкуна / ЧАСТИНА 1

Перший.com.ua розпочинає розслідування та знайомитиме з учасниками скомпрометованої ГО «ДОСТА»

Борець за справедливість та активний член, наразі малолюдної громадської організації – Іван Бовкун зарекомендував  себе в оточенні Павла Павлова в амплуа “тарану”. Як тільки стає гаряче чи суперечки переходять межу (часто з ініціативи “ДОСТА”) здорового глузду – представник хустського крила у кращих традиціях 90-их починає залякувати та тиснути на опонентів. Здавалося б,  звідки у громадського активіста такі навички та “вуличні” манери? Все просто – дається взнаки бурхлива кримінальна діяльність І. Бовкуна у не такому й далекому минулому. Тож далі перелік тільки опублікованих за останній час правопорушень за які він поніс покарання, а певні справи «висять» і посьогодні.

Іван Бовкун (Хустський осередок ГО «Доста»), засуджений за зґвалтування неприроднім шляхом із нанесенням жертві важких тілесних ушкоджень

У 2010 році цей славний «борець» за правду був засуджений Хустським районним судом Закарпатської області за (УВАГА) шістьма статтями Кримінального кодексу України за вчинення особливо тяжких злочинів: грабіж, розбій, заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, залишення в небезпечному для життя стані, та задоволення статевої пристрасті неприроднім шляхом.

Нижче публікуємо повний текст рішення суду від 02.11.2010 року, яким Бовкуна Івана було засуджено до 14 років позбавлення волі і в достовірності якого можна переконатися у Реєстрі судових рішень України. Чесно кажучи, читаючи текст вироку, у венах застигає кров і в голові не вкладається, як людина може вчинити такі дії!

Однак, завдяки грошам мами, котра у Хусті торгує золотом, і київським адвокатам, у Закарпатському Апеляційному суді за 100 тисяч у.о. запобіжний захід із тримання цього «діяча» під вартою замінено на більш м’який.

Відповідно, злочинець досі на свободі, а справу наразі успішно спускають на гальмах. У Хусті кажуть, що руками корумпованого судді Хустського райсуду Сергія Савицького, якому Бовкун до того ж погрожує розправою з боку «активістів» ГО «Доста».

Крім усього цього бруду, Іван Бовкун притягався також за нанесення тілесних ушкоджень та розкрадання лісу у великих розмірах у селі Крива, що під Хустом. Очевидно, здобуваючи досвід боротьби з незаконними вирубками…

Нікого і ні в чому не хочемо звинуватити, а лише цитуємо слова самого Івана особам із його оточення, з якими він часто спілкується: «бабло, побеждает зло»…

Нині Бовкун намагається створити собі образ порядного сім’янина, батька та борця із беззаконням. Однак, як би не намагався наш активіст відбілити себе та ввести в оману оточуючих, слава та репутація в місті, як ми вже наголошували, випереджає його і майже кожен мешканець району диву дається, коли бачить такого «громадського діяча, активіста та борця за праву»…

Іван Бовкун не є «білою вороною» в оточенні Павла Павлова, де кожен «активіст» ГО «ДОСТА» має свій власний «послужний список».

 Наведені факти свідчать, що «Доста» по своїй суті є не громадською організацією, а організованим злочинним угрупованням, – заявляє Геннадій Москаль. – Тому я прошу в управління юстиції скасувати реєстрацію цієї ГО, а правоохоронні органи закликаю діяти максимально жорстко (в межах законодавства) зі злочинцями, котрі, прикриваючись членством у громадських організаціях, займаються відвертим криміналом – рекетом, вимаганням чи розбоєм. Ще раз відповідально заявляю – повторення кривавих подій липня 2015 року на Закарпатті, коли озброєні злочинці, котрі називали себе «патріотами й борцями за справедливість», влаштували стрілянину з людськими жертвами, ми не допустимо!

Вищевказані факти – це публічна інформація – судові рішення, але багато деталей «активної громадської діяльності»  Івана Бовкуна залишаються невідомими.

Якщо Ви також за те, щоб припинити свавілля «борців за правду» та маєте, що повідомити про кримінального злочинця Івана Бовкуна та інших учасників злочинного угрупування ГО Доста, – звертайтеся:

+380 95 852 9461

info.pershij@gmail.com

You Might Be Interested In