Вночі на Ужгородщині трапилася надзвичайна подія. До будинку мешканки села Сторожниця невідома особа стріляла з гранатомету. Поліція кваліфікувала дану подію як замах на життя особи. У справі розпочате слідство. А сам факт публікації матеріалу на сайті «Закарпаття онлайн» викликає чимало питань

У селі Сторожниця невідомі стріляли по будинку матері Роберта Бровді. Правоохоронці обстежили ділянку та відкрили за даним фактом кримінальне провадження за статтею замах на вбивство.

Однак, цікаво інше, першим з місця події світлини оприлюднило видання «Закарпаття онлайн», головредом якого негласно одіозний журналюга Олег Диба. Фотоматеріалів на сторінці поліції немає, а отже звідки у журналістів даного видання вони з’явилися досі невідомо. До слова, матеріал про дану подію на сайті «Закарпаття онлайн» теж з’явився задовго до офіційної інформації від поліції.

Дві години часу від повідомлення про злочин до оприлюднення матеріалу зі світлинами та попередніми версіями інциденту – це мало чи багато, залишаємо це питання на ваш розсуд, однак не будучи готовим до такої події, серед ночі, так блискавично зорієнтуватися – це як мінімум підозріло.

Слід зауважити, що і злочинець Євген Рахімов, який є чи не головним спікером цього видання за даною темою, на цей час організував собі алібі, ніби-то перебуває у Києві.

Враховуючи, що він є фігурантом численних підпалів, замінувань тощо, а кримінальні провадження спускаються на гальма, цей факт не можна залишати поза увагою.

За матеріалами видання Вся Закарпатська Правда