Для дискредитації Волошина, Бровді планує інсценуацію замаху на своє життя

Скандальний Роберт Бровді запланував інсценування збройного нападу на себе

У мережі голова ГО «Антикорупція» оприлюднив копію заяв до правоохоронних органів щодо імовірної постановки нападу на Роберта Бровді. Зі слів Олександра Броді, йому стало відомо, що недоолігарх, який по шию загруз у власних боргах, розшукує осіб, яких готовий кинути на амбразуру і підставити під удар.

Під модним прикриттям особистої охорони, Роберт Бровді розшукує саме камікадзе, яких пізніше хоче використати у своїх брудних планах.

Олександр Броді стверджує, що джерела з близького оточення Роберта Бровді знають і орієнтовний сценарій того, що планується. А мова йде про серйозну загрозу для життя людей, яких планують цинічно використати. І усе для того, щоб вчергове насолити своєму колишньому компаньйону, а тепер опонентові Івану Волошину. З метою дискредитації ужгородського бізнесмена, планується розіграти справжній блокбастер.

За сценарієм, під час спродюсованої сутички, не обійдеться і без реальних потерпілих, адже у хід підуть зброя та заборонені прийоми. Про мотиви, імовірних учасників постановки та очікуваний фінал, з метою недопущення злочину, Голова «Антикорупції» поінформував керівників правоохоронних органів області — УСБУ в Закарпатській області, Нацполіції Закарпаття та обласної прокуратури. Олександр Броді просить убезпечити громадян від непоправних наслідків, до яких можуть призвести нездорові амбіції недоолігарха Роберта Бровді.

 

«Голова ГО «Антикорупція» оприлюднив копію заяви до правоохоронних органів щодо можливого інсценування збройного нападу на себе з боку Р.Бровді.

Як стало відомо, недолігарх, який по шию загруз у власних боргах, розшукує осіб, яких готовий використати та підставити під удар.

В бажанні дискредитувати ужгородського бізнесмена Івана Волошина, Бровді може планувати організацію збройного нападу на себе, та свою так звану охорону, з можливим нанесенням важких тілесних уражень. 

З метою недопущення злочину, Голова ГО «Антикорупція» поінформував про це керівників правоохоронних органів області — УСБУ в Закарпатській області, Нацполіції Закарпаття та обласної прокуратури. 

Oleksandr Brodi просить убезпечити громадян від непоправних наслідків, до яких можуть призвести нездорові амбіції Роберта Бровді«.

 

You Might Be Interested In