Як недоолігарх Роберт Бровді розкрутив інвесторів на немалі гроші: Деталі злочину

Волошин надав докази розкрадання Робертом Бровді грошей інвесторів

Іван Волошин оприлюднив подробиці махінацій його колишнього компаньйона Роберта Бровді. У справі пролилися перші промінчики ясності.

«Кілька тижнів тому, я написав пост у фб, що після приїзду з США проінформую громадськість стосовно діяльності «меценатабізнесменафілантропа» Робія Бровді, який два роки тому припросився до мене в компаньони (в мої бізнес-проекти), а я його взяв на свою голову! Зараз, користуючись моєю відсутністю в Україні «не жалея живота своєго» цей красавець щедро обливає мене брудом, оббріхуючи та витрачаючи на це купу грошей!

З огляду на те, що мені пишуть багато знайомих (які знають реальну причину конфлікту) з питанням «чому ти не нічого не відповідаєш», «це неправильно», і «як він так може цинічно брехати» і тд, я все ж таки вирішив трошки починати відкривати завісу!

Останні події (передавання гранат своїй власній 70-річній мамі, фейкові замінування, написання кляуз на людей, яких сам запрошував на роботу, а зараз звинувачує їх у цьому, та будь-яке «говніцо», яке на думку Робія зробить його жертвою «кровожадного бандита Волошина»), свідчить про те, що морального бар’єра у цього «філантропабізнесмена» немає, як і немає елементарної чесності та порядності!

Тому. Як мені це неприємно, але у подальших постах я вимушений буду використовувати фото і відео факти (проти брехні лише факти і докази !!!) у вигляді внутрішніх документів, переписок і тд, які дуже добре характеризують «інвестора з пулу інвесторів» Робія Бровді!

Тема. «Волошин крав гроші від інвесторів, займався приписками, підтасовуванням і тд!»
(згідно наших домовленностей я (Волошин) впускав його (Бровді)в свої проекти, а він фінансує будівництво і реконструкції, за що отримує 50% частку!

Через деякий час виявилось, що достатніх коштів наш «бізнесмен» не має, тому він вимушений запрошувати додаткових партнерів на свою частку!

Нижче демонструю прінскріни наших з Бровді переписок в мессенжері, в яких він мене інформує, що підготував документ для партнерів («строго конфидециально»), в яких він (Бровді !!!!) «накрутил» 1 мільйон доларів США загальною сумою на витрати, та 150 тисяч доларів США на свердловину, яка була пробурена на комплексі «Україна» (за яку, доречі, ми ще і досі не розрахувались з угорським партнером).

На мої заперечення, стосовно деяких пунктів даного документу, та питання відносно коштів, які він (Бровді) мав надати згідно плану (від інвестора Юлі, яку я в житті не бачив), Бровді ходив спочатку «вокруг да около», але потім все ж таки визнав:

«Мы уже тогда на перекладных скакали, закрыли часть своих раскладов».

Переклад з жаргону — працювали в борг, а частину коштів, які мали йти на будівництво, ми (Бровді та його київські партнери), витратили на свої питання (не повязані з будівництвом в Ужгороді!)

В цьому конкретному випадку, за кошти інвесторів (біля 700 тис$) Бровді оплачував оренду свого офісу в Києві за рік, оренду нового будинку (в якому живе) на рік вперед, купив двох коней за 153 000€, витрачав на «блатне життя», та з’їздив на відпочинок на новий рік за 100 тис $.

В Ужгород передав 140 тис$ (з суми 700 тис$)!

На пряме питання від мене про реальну суму, яку йому мають передати ( я знав про яку суму йдеться, бо він раніше проговорився ), Бровді ухилився від відповіді — «подниму отчеты, все сведу, руки не дошли»!
Це лише один із епізодів маніпулювання чужими грошима з боку «інвестора Бровді», яких було багато!

Нижче подаю прінскріни нашої переписки стосовно даної ситуації! А щоб у маніпулятора Робія Бровді не було можливості перекручувати (що це Волошин намалював у фотошопі), або не почав фабрикувати щось сам, щоб мене і далі обливати лайном — надаю також відеофіксацію цієї переписки з демонстрацією номерів телефонів нашого «інвестора»! Далі буде!»

You Might Be Interested In