Погода в Ужгороді і регіоні на 19 січня

Будьте обачними і обережними

Погода в Ужгороді і регіоні на 19 січня: жовтий рівень небезпекиМетеорологи попереджають про різкі зміни погоди та ожеледицю на дорогах.

Протягом 19-21 січня на дорогах Закарпатської області очікується ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий), — повідомляє Закарпатський обласний центр з гідрометеорології.

В Ужгороді хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вночі слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі 6-8° морозу, вдень близько нуля.

По Закарпатській області хмарно з проясненнями, вночі в центральній та східній частині часом сніг, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман, слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі 4-9° морозу, вдень 4° морозу — 1° тепла, в горах місцями вночі 10-12° морозу, вдень 5-8° морозу.

На автошляхах регіону вночі в центральній та східній частині часом сніг, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман, слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Видимість добра, в снігу 1-2 км, в тумані 200-500 м.

You Might Be Interested In