Перший заступник прокурора Закарпатської області Іван Шимон залучив до дискретидації обласного прокурора та інших заступників місцевих кримінальних злочинців, раніше судимого Рахімова та колишнього міліціонера перевернтня Богуславського. Мета — зайняти посаду очільника прокуратури регіону.

В Україні силовики розпочали війну проти злочинців, які останніми роками згрупувались в стійкі ОЗУ та вчиняють весь спектр злочинів.

Користуючись перехідним періодом у реформуванні поліції, прокуратури, судів, а також прийняттям нового кримінального кодексу, такі злочинці відчували себе дещо безкарними. Про це свідчить і статистика збільшення кількості важких злочинів. Особливе місце, крім грабежів, вбивств, вимагань займає умисне знищення майна громадян на замовлення їх опонентів, шляхом підпалу.

Закарпаття з початку 2014 року за цим напрямком посідає, на жаль, одну з лідируючих позицій по кількості підпалів. В Ужгороді та на Закарпатті в цілому за цей час палили автомобілі, майно, будинки і бізнесменам, і митникам, і прикордонникам, і працівникам прокуратури. Від рук паліїв постраждали також співробітники поліції, СБУ, депутати, працівники комунальних підприємтв, пенсіонери, студенти тощо. Такий широкий соціальний діапазон потерпілих свідчить про діяльність групи (або кількох груп) злочинців, які поставили цей промисел на потік.

Нещодавно правоохоронці Одещини під час спецоперації знешкодили злочинне угруповання, яке на замовлення підпалювало майно підприємців та інших людей по всій Україні. Про це повідомляє у Facebook речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко. Зазначається, що правоохоронці вийшли на слід та наразі затримали 4 бандитів, які переховувалися в Одесі.

«Угруповання працювало на замовлення, а саме — займалося підпалами майна: будинків, автомобілів підприємців та інших громадян«, – йдеться в повідомленні.

За даними прокуратури, останній підпал приватної власності зафіксовано декілька місяців тому на території Лиманського району Одеської області.

У зв’язку з цим, Голова ГО «Антикорупція» Олександр Броді, в своєму коментарі в мережі Фейсбук, висловив сподівання, що правоохоронні органи наведуть врешті лад і з місцевими паліями про яких всі знають, але які до сих пір займаються крім підпалами і іншими злочинами користуючись заступництвом одного із впливових прокурорів а також тим що до банди входить колишній міліціонер-перевертень ( звільнений з міліції в 2013 році за кримінальні діяння).

Пряма мова:

«Радує, що силовики нарешті вирішили покінчити з ублюдками, які займаються терором підприємців, політичних опонентів, та інших, підпалюючи майно громадян по всій Україні! Очікуємо на такі ж затримання місцевої банди, на чолі якої стоїть діючий депутат Богуславський (колишній міліціонер), та раніше судимий Рахімов, на яких вже десятки людей вказують, що саме вони причетні до підпалу їхнього майна! Але під кришою одного із заступників прокурора Закарпатської області почувають себе безкарно. Поки що..».

Йдеться про злочинний дует Романа Богуславського та Євгена Рахімова, котрі на території Закарпаття вже встигли здобути недобру славу.

Працюючи у міліції, Богуславський дозволяв собі перевищувати службові повноваження, жорстоко б’ючи людей, вимагаючи грошові кошти від людей які програвали в ігрові апарати ( які кришував на той час як працівник міліції ).

Замішаний він був і у справах щодо умисного знищення майна шляхом підпалів наприклад видавництва Закарпаття, офісу однієї з політичних партій і тд.

Свого часу цей злочинець вихвалявся наміром підпалу терасу посадовцю Ужгородської міськради та ужгородському бізнесмену Ярославові Шафарю.

Цю розмову активістом було записано на диктофон та передано в правоохоронні органи разом із заявою (запис можна послухати тут).

Не дивлячись на те, що підпал був вчинений, тераса згоріла, є зафіксована розмова та планування злочину, є свідки, слідчий міліції на той час лише відібрав пояснення від злочинця, в яких той сказав, що просто шуткував, розказуючи деталі вже вчинених злочинів та тих, що планувались.

З достовірних джерел наявна інформація про те, що турбувати Богуславського та Рахімова по цих епізодах слідчим прямо заборонив нинішній перший заступник прокурора Закарпатської Області — Іван Шимон.

Цього прокурора та перевертня Богуславського пов’язують спільні інтереси в незаконному гральному бізнесі та інших кримінальних оборудках.

Другий фігурант даного ОЗУ — уродженець Узбекистану, раніше судимий Євгеній Рахімов, син кримінального авторитета Бахтіяра Рахімова (відсидів у вязниці 12 років за сукупністю злочинів в тому числі шахрайство, за яке в нього також було конфісковане все майно ( згідно рішення суду).

Такі собі сімейні цінності, а зараз вже і сімейний підряд. На цього «активіста» вказує як на виконавця підпалу його майна бізнесмен з Ужгорода Дезидерій Рознер. Чоловіку нещодавно спалили гараж разом з автомобілем.

Оскільки у минулому потерпілий уже стикався з цим злочинним дуетом екс-правоохоронця-перевертня та його товариша-бандита, в умисному знищенні свого майна він підозрює саме їх, та називає це помстою з боку Рахімова за те, що той отримав судимість за побиття цього ж бізнесмена.

За дивних обставин, досі за жоден із цих злочинів бандити не відповіли за Законом, а все тому, що їх діяння покриваються певними особами та всілякими способами спускаються на гальма. На думку громадських активістів, заручившись підтримкою першого заступника прокурора Закарпатської області Івана Шимона, вони дозволяють собі безкарно налагоджувати злочинні схеми з гральним бізнесом та розправлятися з особами, які їм неугодні без будь-яких проблем на рівні Закону.

Натомість сам Прокурор ще донедавна отримував щомісячні внески за закриті очі на незаконні гральні апарати по всій області, які кришував Богуславський. Навіть попри заяви вищих посадових осіб правоохоронних органів України про закриття таких залів, в Закарпатті, дякуючи прокурору Шимону, була окрема республіка.

Заява міністра Авакова вселяє оптимізм стосовно цієї ситуації. Лише з зміною керівництва СБУ оперативники почали наступати на ці зали та закривати один за одним, притягуючи до відповідальності та великих штрафів працівників цих точок.

Також рішенням прокурора області Гаврилюка, було відсторонено першого заступника І. Шимона від контролю над правоохоронними органами, що унеможливило його вплив на ці процеси. З цього моменту Гаврилюк, який не є закарпатцем і не пов’язани1 з місцевими діловими колами, став об’єктом нападів з боку цього ОЗУ по проханню Шимона.

Вони всі спільно вирішують власні інтереси — Шимон бажає всістися в крісло прокурора області (якщо б Гаврилюка перевели на іншу посаду), а злочинці, намагаючись дискредитовувати керівництво прокуратури та поліції, сподіваються повпливати на розслідування кримінальних проваджень, фігурантами яких вони є і таким чином уникнути відповідальності за свої злочини, яких вже зафіксовано десятки.

Ця гоп-компанія не врахувала, що боротьба з мафією розпочалася на рівні країни, і що періоди «свавілля» стаються в непрості для країн часи, але швидко закінчуються при консолідованій волі керівників держави. Яскравим прикладом цьому  стали переломні 90 роки після розвалу Радянського Союзу.