Про умови запровадження нових віз — читайте далі

Централізоване оформлення віз в електронному вигляді іноземцям будуть здійснювати за розширеним переліком підстав в’їзду в Україну.

Міністерство закордонних справ повідомило, що з 1 січня 2019 року запровадить оформлення електронних віз для в’їзду в Україну для громадян 52 держав. Про це в п’ятницю, 21 грудня, повідомляє прес-служба відомства.

«З 1 січня 2019 року МЗС здійснюватиме централізоване оформлення віз в електронному вигляді (е-Віза) іноземцям 52-х держав світу за розширеним переліком підстав в’їзду в Україну«, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, відповідний перелік передбачає поїздки: з діловою, приватною та туристичною метою, а також – з метою лікування, провадження діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту та для представників іноземних ЗМІ з метою виконання службових обов’язків.

Крім того, у МЗС додали, що до переліку країн, громадяни яких можуть оформити е-візи для в’їзду в Україну, входять: Австралія,  Багамські Острови, Барбадос, Бахрейн, Беліз, Болівія, Бутан, Вануату, Гаїті, Ґватемала, Гондурас, Ґренада, Домініка, Домінікана, Еквадор, Індонезія, Камбоджа, Кірібаті, КНР, Колумбія, Коста-Ріка, Кувейт, Лаос, Маврикій, Малайзія, Мальдіви, Мексика, Маршаллові Острови, Мікронезія, М’янма, Науру, Непал, Нікараґуа, Нова Зеландія, Оман, Палау, Перу, Сальвадор, Самоа, Саудівська Аравія, Сейшельські Острови, Сент-Вінсент і Ґренадини, Сент-Люсія, Сінгапур, Соломонові Острови, Суринам, Таїланд, Тімор-Лешті, Тринідад і Тобаґо, Тувалу, Фіджі, Ямайка.