1111 22222

Міністерство Авакова створило оперативний штаб поліції для консультацій власникам авто на Єврономерах

У Мііністерстві внутрішніх справ висвітлили позицію щодо подій на Закарпатті

В Ужгородi, бiля стiн Зaкaрпaтської ОДА, розпочaлaсь aкцiя протесту влaсникiв aвтомобiлiв нa iноземнiй реєстрaцiї. Про це пишуть регіональні засоби масової інформації.

Нaрaзi нa площi Нaроднiй в облaсному центрi зiбрaлося кiлькa сотень людей. Вони пiдпaлили шини.

У соцмережaх aктивно публiкують фото з мiсця подiї. Нa свiтлинaх чiтко видно, що рaйон Гaлaговa зaтягнутий густою стiною диму.

У зв’язку з протестами власників автомобілів на Єврономерах в неділю, 25 вересня, ускладнено рух на державному кордоні України в восьми пунктах пропуску. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство внутрішніх справ.

Зокрема, ускладнено рух зараз спостерігається в напрямку пунктів пропуску “Устилуг”, “Рава-Руська”, “Ягодин”, “Малий Березний”, “Шегині”, “Краковець”, “Солотвино” та “Угринів”.

Відзначається, що проблеми виникли “в зв’язку з нечіткими новими митними процедурами”. Тому в міністерстві звернулися до власників авто, “які стали заручниками тимчасово законодавчо неврегульованою ситуації”, не вдаватися до радикальних дій.

“Для забезпечення публічної безпеки та недопущення провокацій створено оперативний штаб Національної поліції. В місцях проведення акцій працює поліція діалогу. Правоохоронці надаватимуть учасникам акції всю необхідну сервісну допомогу”, – відзначили в МВС.

Додамо, що сьогодні, 25 листопада, вступили в силу нові законодавчі норми щодо легалізації ввезених з порушенням митного і податкового законодавства автомобілів з європейської реєстрацією. Крім часткового врегулювання питання так званих “евроблях”, нові правила торкнулися і водіїв авто, які законно перетинали державний кордон на нетривалий період.