Активізація роботи правоохоронців у правильному напрямку спонукає провокаторів вдаватися до брудної гри

Правоохоронці рухаються у правильному напрямку. Про це свідчить і активізація так званих імітаторів псевдосправедливості.

Щойно прокуратура та поліція почали розбиратися у матеріалах справ, де фігурує злочинний дует екс-правоохоронця-перевертня Богуславського та бандита Рахімова, як проти правоохоронців у мережі запустили фейкову кампанію з розповсюдження дезінформації.

Під прицілом опинився і прокурор області Володимир Гаврилюк.

Проте інформація вартувала б уваги у випадку, якби не кілька «але». Джерела, які її розповсюджують, самі по вуха «у милі».

Про псевдодіяльність Богуславського свого часу інформував екс-речник закарпатської міліції Олег Подебрій. Він розповів, що Роман Богуславський, котрий підозрюється в організації серії підпалів у обласному центрі, звільнений з органів МВС ще у 2012 році.

Будучи діючим співробітником міліції, Богуславський не соромився маячити службовим посвідченням, і в той же час зчиняти безлад навіть в п’яному вигляді. Серед іншого у послужному списку провокатора — випадки погроз простим громадянам,  кришування грального бізнесу на кількох точках краю,  а також причетність до зриву сесій, за допомогою псевдоінформування про вибухівку у мерії тощо.

Але діє Богуславський не сам. За компаньйона у своїх брудних справах він обрав не менш скандальну для Ужгорода особу – бандита Євгена Рахімова. Цей тип відомий тим, що неодноразово фігурував у кримінальних новинах Ужгорода. Численні напади на громадян, погрози насильством, спроби шантажу та навіть знищення майна опонентів – це тільки частинка з того, що можна розказати про Рахімова. Серед свіжих пригод злочинця – нещодавня заява ужгородського пенсіонера Дезидерія Рознера, якому імовірно саме Євген Рахімов спалив машину.

Саме ці особи сьогодні намагаються каламутити воду навколо правоохоронної системи та її очільників.

Причина – очевидна: активізація роботи правоохоронців у правильному напрямку. Тепер всі карти розкрито і справа притягнення цих одіозних осіб до відповідальності – тільки питання часу. А зворотній відлік уже запущено.