Закарпатські деревообробні підприємства виявилися затребуваними у країнах ЄСВ цьому впевнилися учасники нещодавнього семінару на тему «Обговорення нових можливостей для українських деревообробних, меблевих підприємств та підприємств недеревинної продукції щодо експорту у Швейцарію та країни ЄС», що відбувся в Ужгороді.

 

Представлена на семінарі Швейцарської програми з підтримки імпорту спрямована на надання конкретної допомоги у пошуках партнерів на ЄС просторі для країн з перехідною економікою.


Також ця програма пропонує участь у колективних стендах на провідних міжнародних профільних виставках для того, щоб деревообробні підприємства мали змогу знайти партнерів та укласти вже конкретну бізнес-угоду. «Виставка — це не подія, а процес, що починається приблизно за 9 місяців до її початку і закінчується приблизно через 6 місяців після виставки», — зауважив К. Бернет, представник SIPPO (саму таку абревіатуру має швейцарська программа)


Також у процесі семінару експерти озвучили конкретні вимоги сучасного ринку у галузі деревинної та недеревинної продукції лісу.

Щодо організатора цього семінару – ним було Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону ФОРЗА (м. Ужгород), де Закарпатські виробники зможуть отримати детальну інформацію щодо конкретних умов виходу на Європейський ринок.