За позовом Закарпатської прокуратури Господарський суд Закарпатської області визнав незаконним та скасував розпорядження Воловецької РДА про оформлення права власності на цілісний майновий комплекс «Форель» за Жденієвським дочірнім підприємством і цим же рішенням визнано право власності за державною на комплекс, до якого входять: адміністративно-спальний і господарський комплекси, фінська баня «Сауна», овочесховище та трансформаторний кіоск.


Як повідомив керівник відділу прокуратури Закарпатської області Віталій Свистак: “Ще у 2001 році своїм незаконним розпорядженням голова Воловецької райдержадміністрації фактично віддав у власність закарпатського обласного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях « Закарпаттурист» оздоровчий комплекс «Форель»”.


“Відтак, – продовжує Віталій Свистак, – прокуратура Закарпатської області подала, в інтересах держави в особі Фонду державного майна України, позов до Господарського суду Закарпатської області щодо визнання незаконним та скасування вищезазначеного незаконного розпорядження.

Наш позов судом повністю задоволений і Реєстраційна служба Воловецького районного управління юстиції Закарпатської області вже зареєструвала цей комплекс вартістю понад 1млн.320 тис. за державою в особі Фонду державного майна України за державою в особі Фонду державного майна України» – підсумував прокурор.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області