Прокуратура повернула державі оздоровчий комплекс вартістю понад 1 млн 320 тис


За позовом Закарпатської прокуратури Господарський суд Закарпатської області визнав незаконним та скасував розпорядження Воловецької РДА про оформлення права власності на цілісний майновий комплекс «Форель» за Жденієвським дочірнім підприємством і цим же рішенням визнано право власності за державною на комплекс, до якого входять: адміністративно-спальний і господарський комплекси, фінська баня «Сауна», овочесховище та трансформаторний кіоск.


Як повідомив керівник відділу прокуратури Закарпатської області Віталій Свистак: “Ще у 2001 році своїм незаконним розпорядженням голова Воловецької райдержадміністрації фактично віддав у власність закарпатського обласного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях « Закарпаттурист» оздоровчий комплекс «Форель»”.


“Відтак, – продовжує Віталій Свистак, – прокуратура Закарпатської області подала, в інтересах держави в особі Фонду державного майна України, позов до Господарського суду Закарпатської області щодо визнання незаконним та скасування вищезазначеного незаконного розпорядження.

Наш позов судом повністю задоволений і Реєстраційна служба Воловецького районного управління юстиції Закарпатської області вже зареєструвала цей комплекс вартістю понад 1млн.320 тис. за державою в особі Фонду державного майна України за державою в особі Фонду державного майна України» – підсумував прокурор.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

You Might Be Interested In