«Тимчасовий мер» Ужгорода «послав» громаду… демонтувати незаконний об’єкт самотужки

Як ми вже повідомляли, жителі мікрорайону, до якого відноситься площа Хмельницького в місті Ужгороді, підписалися під зверненням до міської влади, у якому просять захистити цю велику зелену зону — улюблене місце відпочинку дітей і дорослих усього міста — від спроби рейдерського захоплення.

І отримали відповідь, яка вразила громадян своїм цинізмом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

126184_originalЩе на початку травня місцевий так званий «єпископ» Кирило, який неодноразово відзначився скандальною й хамською поведінкою, недостойною служителя Бога, а також публічними, неконтрольованими нападами агресії по відношенню до представників громади та преси, під прикриттям ідеї вшанування пам’яті «Небесної сотні» самовільно, без відповідних дозволів органів місцевого самоврядування і без погодження із громадою, встановив посеред «комерційно вигідної» площі, де розташований дитячий майданчик, споруду, яка нагадує хрест, і заявив про намір збудувати там свою церкву.

Цей вчинок викликав хвилю обурення серед мешканців навколишніх будинків, багато з яких — вірники. Варто додати, що активний протест громади продиктований ще й стрімким скороченням міських «зелених зон» внаслідок забудов (зазвичай — незаконних).

Громадський активіст Маріанна Собран, яка відзначилася у сфері захисту міської історичної архітектури, зібрала більше ста підписів під зверненням до в.о. міського голови Ужгорода Віктора Щадея, у якому жителі міста, протестуючи проти зазіхань на міську землю неадекватного «служителя культу», просять вжити заходи по демонтажу незаконно встановленого об’єкта.

155

Із аналогічними зверненнями на захист інтересів громади, Маріанна Собран також неодноразово виступала на засіданнях міськвиконкому та сесії міської ради.

Нещодавно жителі площі ім.Богдана Хмельницького і громадські активісти отримали «відповідь» тимчасового мера міста на їх прохання завадити рейдерським спробам захоплення міської земельної ділянки. Ось ця відповідь.

10414917_770114409675615_6944418307930251524_n

В.о. мера міста пропонує громаді УПЦ КП (до якої належить неадекватний єпископ) «своїми силами» демонтувати незаконний об’єкт. Коментарі зайві, залишається лише питання, чиї інтереси захищаються в даному випадку?

Отже, можна сказати, що Кирило «поставив хрест» не тільки на землі ужгородців і дитячому майданчику, а й на довірі жителів міста до нинішньої міської влади, яка відмовляється вирішувати проблеми благоустрою, перекладаючи відповідальність «із хворої голови на здорову».

dsc2075

You Might Be Interested In