«Не цивілізовано?! А мовчати, коли вони збивають наші літаки — цивілізовано?!» — обурюється киянин у відповідь на спроби скерувати протест у законне русло.

Каміння, яйця й зеленка полетіли в російське посольство у відповідь на політику північного сусіда. Втихомирити натовп намагався київський СБУшник, та йому вдалося лише спорядити експедицію й формально висловити вимоги до дипломатів. Не допомогло…

«Люди! Не розходьтеся, будемо палити машини, колеса! — під схвальні вигуки юрби кричала інтелігентна жіночка. — «Путін! За що ти погубив наших дітей? Будь ти проклятий Богом!»

Неподалік — на Солом’янській площі — в супроводі свити гуляв Арсен Аваков. А прямо біля посольства в натовпі його колега Андрій Дощиця гостро сперечався з киянкою. Він кричав, що Крим український і не слід палити посольство РФ. Можливо, міністр внутрішніх справ тримав внутрішній спокій через те, що був поодаль. А от керманич зовнішньополітичного відомства зрештою не втримався і виплеснув назовні власні емоції: «Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла»… Навіть десятки камер смартфонів на Дещицю не завадили йому відверто співати те, що насправді думає про Путіна чи не кожен українець.

Джерело: Hromadske.doc